Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Autor Wiadomość
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Może kup im coś kreatywnego, co pomoże w oderwaniu od komputera. Co powiesz o np hulajnodze, mowa o czymś takim https://ola4kids.pl/hulajnogi-dwukolowe Dzieci uwielbiają takie rzeczy, którymi mogą śmigać, więc wydaje mi się to dobra alternatywa dla dziecka.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2018 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarneszpilki
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Warto wymyślać jakieś fajne zajęcie, np. zabawa w lekarza czy w dom. Sklep https://www.krainaekozabawek.pl ma wiele ciekawych propozycji Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2018 16:30 przez czarneszpilki.)
13-10-2018 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Tak jak ktoś wspominał to dobrym sposobem na oderwanie się od kompa jest zakup np. hulajnogi elektrycznej, fajnie jest przecież spędzać czas na dworze jeżdżąc sobie na takim urządzeniu Smile Jakbyście się zdecydowali to polecam sklep Zdrovi.pl gdzie jest bardzo duży wybór takich hulajnóg

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2019 00:29 przez alka.)
04-09-2019 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Myślę, że warto kupić im coś, co wyciągnie je z domu. Świetną opcją jest np hulajnoga elektryczna. Takie hulajnogi sa teraz na topie. Zerknijcie sobie na ofertę sklepu Flow Shop. Tam możecie zamówić hulajnogi dla dzieci (i dla dorosłych). Sklep oferuje bardzo przystępne ceny i błyskawiczną wysyłkę.

Moje poprzednie tematy:
05-09-2019 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Zdecydowanie zajęcia dodatkowe. Nie można pozwalać na przesiadywanie dziecka tylko przed telefonem czy komputerem. Moje dzieci to akurat wulkany energii są i ja szukałam czegoś by tą energię dobrze spożytkować. Wybrałam Kraw Magę, sama też się zastanawiam czy się na takie zajęcia nie zapisać. Dzieciaki chodzą do Tribe Squad, mają swoje oddziały na Śląsku, właścicielem szkoły jest dyrektor Krav Maga Global na Polskę. Zatrudniają najlepszych instruktorów, ten który ma zajęcia z moimi dzieciakami to pełen profesjonalizm i podejście do dzieci. Umie ich zaciekawić. Zajęcia dla dorosłych też prowadzą, dlatego się zastanawiam właśnie czy też się nie zgłosić póki są zapisy.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2019 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
A może rolki? Big Grin To świetny sposób na to, by wspólnie z rodziną spędzić czas wolny, a na stronie https://freeskate.pl/p/rollerblade-rb-80-pro-czerwone/ można znaleźć świetne rolki, na które ja sam się zdecydowałem Smile
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
16-09-2019 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Niewątpliwie najlepiej zapisać dzieci na zajęcia sportowe. Można w ten sposób odciągnąć je od komputera i zafundować aktywność fizyczną. Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie z możliwych. Tutaj http://sliwinskitenis.pl/ jest wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oferta jest szeroka.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2019 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Hulajnoga elektryczna jest to w stanie fajnie załatwić Smile My mamy własnie od segway Smile Moedl es1 dzieciaki ja uwielbiają.

Moje poprzednie tematy:
    30-06-2020 22:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
    Dopóki moje dziecko nie miało 8 lat, to nie kupowałam mu nawet komputera, bo uważam, że do tego wieku nie jest on do niczego potrzebny. Dopiero jakoś po ósmych urodzinach zdecydowałam się na zakup komputera dla dziecka. Ludzie coraz częściej dają elektronikę dzieciom tylko po to, żeby siedziały cicho, a potem są zdziwieni, że dzieci są uzależnione od komputera. Pierwsze lata są najważniejsze i dziecko chłonie wtedy wszystko jak gąbka. Polecam pooglądać Marię Bucardi na stronie https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71, która porusza czasami ten temat i ma sporo wiedzę. Warto posłuchać, jeśli masz trochę wolnego czasu.

    Moje poprzednie tematy:
    11-07-2020 20:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
    Teraz to normalne że dzieci siedzą przed komputerem. Ale można je od niego odciągnąć organizując im czas, poświęcając dużo uwagi. My np gramy z dziećmi w różne gry. Ostatnio znalazłam taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/stworze-odro...70115.html
    Jest to gra planszowa przygodowa. W tej księgarni znajdziecie wiele gier, które można dopasować do wieku swojego dziecka.

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2021 15:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dzieci scrappy 200 137,754 24-04-2024 12:18
    Ostatni post: dajuber
      Dobra szkoła angielskiego dla dzieci Lukrecja 27 43,058 21-08-2023 16:01
    Ostatni post: seba

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS