Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Męska twarz
Autor Wiadomość
Voocudia
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Męska twarz
Czy faceci partnerzy dbają o swoją twarz? Oczywiście oprócz golenia. Dbają o nawilżanie i likwidowanie zmarszczek? Jaki mają do tego stosunek?

Moje poprzednie tematy:
31-07-2016 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
warszawa78
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Męska twarz
Mój partner nigdy nie dbał o siebie. Smarował twarz kremem do rąk, bo akurat stał na półce, mył się najtańszym żelem pod prysznic (chyba, że akurat kupiłam mu porządny). Cały czas miał podrażnioną cerę... Do czasu, aż pewnego dnia spotkał swojego kolegę z podstawówki, który wygląda dziesięć lat młodziej niż on, a są w tym samym wieku Big Grin Zaczął się interesować kosmetykami naturalnymi z http://biowitalni.pl/52-kosmetyki , nawet umówił się na wizytę do dermatologa. Teraz żałuje, że zabrał się za siebie tak późno.

Moje poprzednie tematy:
    04-08-2016 22:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Dorisga
    Member
    ***

    Liczba postów: 93
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Męska twarz
    U mojego pielęgnacja twarzy jest na wyższym poziomie niż u mnie Tongue Bardzo się przejmuje. Panom polecam loreala http://lorealparis.pl/mezczyzni/pielegnacja-twarzy.aspx Właśnie na to stawia mój mężczyzna.

    Moje poprzednie tematy:
    05-08-2016 00:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Męska twarz
    Mój mąż lubi o siebie zadbać. Ostatnio nawet wspomniał coś o zakupie brzytwy do golenia. A ponieważ zbliża się nasza rocznica postanowiłam, że podaruję mu ją w prezencie. Już nawet znalazłam odpowiednią https://beardman.pl/brzytwa-do-golenia-n...ds-revenge i wydaje mi się, że przypadnie mu do gustu.

    Moje poprzednie tematy:
    18-09-2018 11:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    hiacynta3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Męska twarz
    Mój bardzo dba Smile czasami się śmieje że bardziej niż ja, ale to dobrze. Ostatnio się nawet na takie zabiegi oczyszczające wybrał - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ Moim zdaniem to bardzo ale to bardzo dobrze świadczy o mężczyźnie że tak o siebie dba

    Moje poprzednie tematy:
    21-01-2019 11:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Męska twarz
    Tak naprawdę sposób golenia również wpływa na wygląd i gładkość twarzy. Mój facet na przykład od jakiegoś czasu wybiera tradycyjne metody i nie wychodzą mu dzięki temu żadne krotki itp. Ostatnio nawet kupiłam mu taki tradycyjny pędzel do golenia na stronie https://beardman.pl/kategoria/pedzle-do-golenia, bardzo ucieszył się z takiego prezentu Wink

    Moje poprzednie tematy:
    19-07-2019 11:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    evelinka23
    Member
    ***

    Liczba postów: 105
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Męska twarz
    CZE
    ja zawsze miałam problem z cerą na twarzy, doskwierał mi trądzik ... musiałam z tym długo walczyć, w końcu rozpocząłem kurację za pomocą suplementu diety Neoglandyna - ma w składzie dużo naturalnych olejków, które doskonale nawilżają skórę i sprawiają, że niedoskonałości znikają! dzięki suplementowi znów świetnie wyglądam

    Moje poprzednie tematy:
    22-07-2019 14:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Layla16
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 885
    Dołączył: Sep 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Męska twarz
    Moim zdaniem męska twarz również wymaga pielęgnacji. Zresztą już od dłuższego czasu widać, że mężczyźni zaczęli naprawdę o siebie dbać pod wieloma względami. Znam facetów, którzy chodzą na profesjonalne zabiegi. Chociażby tutaj https://www.qclinique.pl/zabiegi/zabiegi-dla-panow mają takie w ofercie. Jeśli chodzi o cerę z problemami z trądzikiem to również oferują zabiegi, które pomogą zwalczyć problem.

    Moje poprzednie tematy:
    29-07-2019 09:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Zuzka92
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 22
    Dołączył: Aug 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Męska twarz
    Faceci nie zadbają o twarz póki my od nich tego nie będziemy wymagały. U mnie przypłaciłam to sporą kłótnią i godzinami tłumaczeń, ale udało się!Mój facet zaczął używać kremu i uwaga, jest zadowolony z jego działania Big Grin CUD! Kupiłam mu na dzień chłopaka kremik Bielendy z wielkim napisem Only For Man, żeby nie czuł się mało męsko podczas stosowania haha i zadziałałoTongue Swoją drogą naprawdę bardzo dobry jest ten krem, ja wybrałam mu Krem nawilżający przeciw oznakom zmęczenia Extra Energy właśnie z tej linii Only For Man Smile

    Moje poprzednie tematy:
      07-08-2019 19:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Gamma
      Member
      ***

      Liczba postów: 84
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Męska twarz
      W dzisiejszych czasach większość facetów dba o siebie i swoją twarz,starają się używać regularnie kremów i balsamów nawilżających,a nawet coraz częściej odwiedzają gabinety kosmetyczne.
      Jeśli twój partner nie bardzo chce korzystać z dobrodziejstw jakie oferują mu polskie drogerie,to może przekona go oferta sklepu z kosmetykami i perfumami pochodzącymi z krajów arabskich?
      Sklep Yasmeen oferuje kosmetyki naturalne,delikatne a jednocześnie wyjątkowe dla facetów w każdym wieku https://sklep.yasmeen.pl/meska-strefa.html
      Warto zajrzeć i wybrać kosmetyk,z którym facet nie będzie się rozstawał.

      Moje poprzednie tematy:
        08-08-2019 15:10
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Zabiegi na twarz Areni 8 507 13-11-2023 20:53
        Ostatni post: helena_trojanska
          czerwona twarz po kremie Voocudia 10 11,275 03-01-2020 18:03
        Ostatni post: lilpola

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS