Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ogród
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ogród
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://brukcomplex.pl/

Moje poprzednie tematy:
18-08-2022 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ogród
Informacji w internecie na tematy związane z ogrodami jest całe mnóstwo. Dobrze wiemy ,że aby w ogrodzie zachować porządek trzeba regularnie się nim zajmować i wyposażyć w niezbędne rzeczy i akcesoria. Znacie może sklep - Gardenspace? Właśnie w takim sklepie można zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne do naszego ogrodu elementy wyposażenia i akcesoria.

Moje poprzednie tematy:
18-08-2022 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: ogród
Gdzie robicie zakupy do swojego ogrodu ? Planuję posadzić koło domu kilka drzewek owocowych Smile Myślę nad jabłonką i śliwą. Zainteresowała mnie hurtownia roślin bo maja naprawdę ogromny wybór nie tylko drzewek ale również innych roślin owocowych
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
22-08-2022 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: ogród
A czy macie w swoich ogrodach altany? Bo ja chcę kupić i się zastanawiam jak mam ją urządzić. Tutaj https://gardenspace.pl/wnetrze-altany-ogrodowej znalazłam fajne inspiracje co do tego ale nie wiem jaki styl jednak bym chciała mieć jako wiodący.

Moje poprzednie tematy:
22-08-2022 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: ogród
Najlepszym wyborem będzie jednak wędzarnia w ogrodzie , sami postawiliśmy na zakup maszyny i innych produktów i to był doskonały wybór, dodatkowo też ceny nie są wcale wygórowane co jest też ważne

Moje poprzednie tematy:
26-08-2022 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,825
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: ogród
Lubię korzystać z wielu różnych firm, a szczególnie interesujące mnie firmy, które stawiają na kreatywność i oryginalność. Muszę podpowiedzieć też, że bardzo spodobała mi się oferta firmy oświetlenie ogrodowe . Czy stosujecie w swoim ogrodzie jakieś oryginalne rozwiązania? Mnie takie bardzo się podobają i szukam ciekawych propozycji.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2022 17:41 przez magda676.)
26-08-2022 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ogród Japoński w Pisarzowicach daniel4437878 0 66 29-01-2024 11:57
Ostatni post: daniel4437878
  Ogród daniel4437878 2 265 15-11-2022 10:49
Ostatni post: Karina

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS