Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry sklep z rowerami
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Dobry sklep z rowerami
Co możecie powiedzieć osobie, która chciałaby kupić rower, a długo nie jeździła? Jaki model, jaki przedział cenowy, co ewentualnie dokupić do serwisowania, czy po prostu już kontaktować się bezpośrednio ze sklepem i tam doradzą?

Moje poprzednie tematy:
21-04-2022 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 348
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dobry sklep z rowerami
Rowery z doskonałą amortyzacją https://www.skrower.pl/cross-c-5.html i przy okazji na gwarancji. Miałem z tym sklepem już kilka razy do czynienia. Brałem drobne akcesoria do roweru dla syna, ale postanowiłem rozszerzyć inwestycję i teraz razem jeździmy po dłuższych ścieżkach, głównie weekendami. Świetny relaks, a porządny rower daje mnóstwo przyjemności. Lekko ponad 2000 złotych, ale solidna rama aluminiowa posłuży na lata. Z kołami żadnych problemów, trzymają się nawet po cięższych trasach.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2022 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dobry sklep z rowerami
Poszukaj w sieci sklepu Greenbike. Mają bardzo duży wybór i konkurencyjne ceny. Możesz też liczyć na fachowe doradztwo. Jest też spory wybór marek. Specialized, Giant czy takie tak tu https://www.greenbike.pl/kross-m-25.html rowery Kross. Do tego szeroki asortyment akcesoriów rowerowych. Znajdziesz u nich wszystko co potrzebne.
Moje poprzednie tematy:


02-05-2022 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dobry sklep z rowerami
Polecam także jazdę na rowerze. Na pewno w rowerze nie może zabraknąć różnych akcesoriów. Jeśli pasjonujecie się rowerami to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.dobrerowery.pl/trelock-zapie...ni-108-150 . Znajdziecie tam możliwość zakupu profesjonalnych elementów rowerowych takich jak zapięcia rowerowe. Warto pomyśleć o takim zakupie.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2022 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,827
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Dobry sklep z rowerami
Podpowiem, że rewelacyjne rowery i sporo ich do wyboru znajdziesz na stronie https://pgbikes.pl/26-rowery-szosowe. W zeszłym roku przed jesienią kupowałam tutaj rower dla siebie, bardzo dobrze doradzili mi model i rozmiar (pasuje idealnie), a do tego rower przyszedł praktycznie złożony! Wystarczyło dokręcić pedały i kierownicę. Super taka opcja, polecam!

Moje poprzednie tematy:
24-05-2022 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dobry sklep z rowerami
Takich sklepów jest dużo. Przede wszystkim musicie wiedzieć jaki model roweru kupić. Jak coś, to polecam zajrzeć na stronę ranking-rowerow.pl Tutaj znajdziecie rzetelny ranking rowerów.

Moje poprzednie tematy:
19-06-2022 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Dobry sklep z rowerami
Zaglądaliście już na stronę eRowery? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Mają tam nie tylko w ofercie różnego rodzaju rowery, ale również akcesoria. Między innymi jest tam dostępne siodełko rowerowe. Uważam, że przede wszystkim ważne jest to, aby robić zakupy w sprawdzonych miejscach.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2022 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry Kurs daniel4437878 2 112 29-04-2024 09:49
Ostatni post: dajuber
  Dobry barber Rzeszów miki789 1 75 10-04-2024 16:17
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS