Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w uzyskaniu kredytu
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Pomoc w uzyskaniu kredytu
W jaki sposób najlepiej waszym zdaniem kredyt zaciągnąć. Powiedzmy hipoteczny, ale też firmowy na większą kwotę, jeżeli wiecie. Podzielcie się proszę doświadczeniami.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2022 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Dziwne czasy nadchodzą, bo stopy procentowe prawdopodobnie jeszcze w górę, a na rynku nieruchomości widać pewne oznaki załamania, może raczej korekty, dlatego ludzie starają się jeszcze coś kupić. Rozmawiałem niedawno z https://piotrgrudniewski.pl to mówił, że na klientów nie narzeka i dalej kredytują, tylko może bardziej celowo.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2022 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
A ja mam nieco innego typu pytanie, ale spokrewnione z tematem. A mianowicie dałam się jakiś czas temu wrobić w kredyty frankowe i nie wiem co teraz robić? Czy jest szansa na to, aby jakoś się uwolnić o takiej pożyczki? W sieci znalazłam firmę https://www.replan.pl/ - ponoć wspiera klientów w rozwiązywaniu takich pożyczek. Kojarzycie ich?

Moje poprzednie tematy:
14-04-2022 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Najlepszą pomoc w sprawie kredytu i pożyczki dostałem korzystając z usług i doświadczenia https://pomocprzykredycie.pl

Polecam z nimi się skontaktować.
Warto im zaufać!!

[Obrazek: DSC04954-1024x683.jpg]

Moje poprzednie tematy:
03-06-2022 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Jasne, że pożyczanie pieniędzy to rzecz ludza, ale ważne jest to, by pamiętać o terminowej spłacie tych pieniędzy. W przypadku gdyby spłata okazała się problematyczna to wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja chwilówek Łódź . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Moje poprzednie tematy:
30-09-2022 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
W dużej mierze wiem, że możecie mieć problem z rozeznaniem się w kredytach frankowych, sporo osób to przechodzi. Dlatego ja może dodatkowo Wam przypomnę, że pozew frankowy koszty forum niejedno określa. Możecie sobie zerknąć, zapytać, dowiedzieć się. Dzięki temu będzie Wam na pewno łatwiej. A jednak najważniejsze, by się wszystko dobrze układało.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2022 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Tak naprawdę nie mogę poszukać odpowiedniego kredytu, jeśli sobie tego nie zaplanuję. Akurat mój znajomy sprawdza kalkulator frankowy , bo ma kredyt do przeliczenia i myślę, że dobrym podejściem będzie się z tym wszystkim uporać. I dlatego sprawdzam jakieś podpowiedzi i chcę mu pomóc. Mam nadzieję, że i wy sobie z tym jakoś poradzicie.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2022 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Jeśli chcecie sprawdzić sobie jakieś korzystne oferty związane z pozyczkami, to koniecznie zerknijcie na stronę https://monebay.pl/ . Uważam, że jak najbardziej warto byłoby skorzystać z takich stron, ponieważ dzięki temu możecie liczyć na sprawdzoną pomoc finansową.

Moje poprzednie tematy:
09-01-2023 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Wystarczy przejrzeć najnowsze dane by wiedzieć, że obecnie klasyczne pożyczki bądź kredyty nie są zbyt bezpieczne i znacznie lepszą alternatywą okazuje się być chociażby leasing. Świetną ofertę znajdziesz na przykład tu https://leasing.sos.pl - wystarczy wypełnić formularz i sprawdzić czy warunki są dla nas korzystne
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
10-01-2023 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Pomoc w uzyskaniu kredytu
Nadal wielu ludzi boryka się z problemem kredytu we frankach. Coraz więcej z nich decyduje się na wytoczenie pozwu przeciwko bankowi w celu unieważnienia umowy kredytowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, warto zajrzeć na stronę https://wio.waw.pl/artykul/czy-mozna-uniewaznic/1426227 , gdzie temat jest dokładnie omówiony. Co ważne, możliwość skierowania takiego pozwu istnieje nawet po spłacie kredytu.

Moje poprzednie tematy:
01-07-2023 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szybka i skuteczna pomoc drogowa na terenie Warszawy daniel4437878 0 66 16-01-2024 12:07
Ostatni post: daniel4437878
  Wrocław pomoc drogowa Jankowiak 8 5,111 12-01-2024 21:01
Ostatni post: daniel4437878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS