Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawówki
Autor Wiadomość
Melvina
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Podstawówki
Macie może jakieś podstawówki z Warszawy do polecenia. Powoli powinnam myśleć o wyborze szkoły dla syna i chciałabym zrobić dobre rozeznanie gdzie tylko się da. Wśród znajomych zrobiłam już "ankietę" i najwięcej osób wskazało na Te Vizje Ochota. Jakie wy macie opinie o tej szkole?

Moje poprzednie tematy:
11-02-2022 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Podstawówki
Akurat jest w czym przebierać. Widzę, że prywatne bierzesz pod uwagę i dobrze. Ja właśnie też Te Vizje mogę polecić, super miejsce dla każdego dziecka. Stawiają na fiński model nauczania, warto sobie o tym poczytać, mnie to przekonało.

Moje poprzednie tematy:
14-02-2022 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melaska
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Podstawówki
Te Vizja Ochota powinna być dobrym wyboremWink Zresztą sama zainteresowana byłam kilka lat temu państwowymi szkołami i ostatecznie zdecydowałam się właśnie na tą - prywatną. Dużo fajnych rzeczy, dodatkowych zajęć można tu znaleźć dla dzieci. A przy pandemii też poradzili sobie wzorowo z organizacją nauczania.

Moje poprzednie tematy:
16-02-2022 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #4
RE: Podstawówki
Z pewnością ten artykuł https://efc.edu.pl/programy/edukacja-ins...edukacyjne jest wart uwagi. Znajdziecie tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Można się tam bowiem dowiedzieć sporo na temat pozyskiwania funduszy dla szkół i grantów na różne projekty edukacyjne.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2022 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Podstawówki
Dużo języka i to jest ekstraSmile Angielski, chyba nawet 8 godzin lekcyjnych tygodniowo i dodatkowe języki obce do wyboru. Pod tym kątem ta prywatna szkoła jest bardzo dobrym wyborem.

Moje poprzednie tematy:
18-02-2022 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mermagda0
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Podstawówki
W okolicy ciężko o lepszą szkołe tak na prawdę. Moja siostra tu właśnie zapisywała swoje dzieci i ja już miałam dobrze przetarte szlaki i zrobiłam tak samo. Jak wybierać szkoły dla swoich dzieci to oczywiście najlepiej jak będą to sprawdzone miejsca co nie.

Moje poprzednie tematy:
18-02-2022 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Podstawówki
U nas w szkole niedawno właśnie kupiliśmy świetną szafę przesuwaną https://www.infomax.com.pl/nauka/szafa-p...inwestowac . Powiem wam, że to był ekstra wybór, można tutaj umieścić pracę naszych uczniów czy nawet inne rzeczy

Moje poprzednie tematy:
01-03-2022 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Podstawówki
Nasza córka ma dodatkowe zajęcia w szkole gdzie korzysta z programu nowa era edusensus lekcjotek https://swiatprogramow.pl/lekcjoteka-lek...owosc.html jest to nauka poprzez zabawę, widzimy jej efekty, które są ogromne.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2022 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Podstawówki
Nie wiem, czy wiecie, ale w dzisiejszych czasach dzieci już w podstawówce mogą uczyć się programowania. Są akademie, które uczą dzieci programowania nawet online. Jedną z takich akademii jest https://pixblocks.com/ . Myślę, że warto wziąć ich ofertę pod uwagę.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS