Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy choroby
Autor Wiadomość
kolka
Member

Liczba postów: 104
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Objawy choroby
W ogóle to trzeba znać swój organizm i jeżeli coś zaczyna się dziać, to zwracać szczególnie uwagę na różne symptomy. Tak jak to było w przypadku mojego wujka, kiedy dość szybko wykryto u niego nowotwór. Pomogli mu w http://onko-med.pl/ w Krakowie i teraz cała nasza rodzina ma się na baczności.

Moje poprzednie tematy:
08-04-2019 05:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member

Liczba postów: 183
Syropy na bazie bzu to są znane od lat, mojaj babcia taki robiła, sama bez zbierała i jak chorowaliśmy to to było najlepsze lekarstwo. Kto ma teraz czas żeby samemu takie rzeczy robić, ja wolę kupić gotowy sambucol z dużą zawartością bzu, a do tego jest bardzo smaczny, moje dzieci piją z chęcią całą zimę

Moje poprzednie tematy:
12-04-2019 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member

Liczba postów: 283
moja babcia ma spore problemy z krzepliwością krwi, nadciśnieniem i podobnymi chorobami ktore temu towarzyszą. Niestety nie moglam sie nia opiekowac przez caly czas ze wzgledu na pracę. Teraz na szczescie to sie zmienilo bo babcia przebywa w Domu Seniora Pot Opolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu na opiece dziennej - tam personel wie jak opiekowac sie chorymi a ja jestem spokojna o babcię, bo widze ze czuje sie lepiej

Moje poprzednie tematy:
22-07-2019 11:10
Iryss
Member

Liczba postów: 113
A ile jest takich chorób słuchajcie, które nie dają żadnych objawów a w organizmie coś się już dzieje. Tyle się o badaniach profilaktycznych mówi i co z tego, jak się ciężko o nie doprosić. Ja się tak nakręciłam, trochę poszukałam w necie i dowiedziałam się, że jest coś takiego https://screening.medicover.pl/ w szpitalu Medicover w Warszawie. Oczywiście, że się zdecydowałam. Badań w 8 godzin mnóstwo i laboratoryjne, usg, rezonans, pod wrażeniem byłam wielkim i samo podejście jakie. Przynajmniej na jakiś czas mam spokój, każdemu taki przegląd polecę bo warto.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2019 19:50
shizune
Senior Member

Liczba postów: 268
Czasem objawy przeziębienia czy grypy są niepełne, niewyraźne i nie wiemy, że jesteśmy chorzy. A jak już się rozwinie, to przecież leżenie w łóżku pozostaje i trzeba szukać pomysłów na to, jak szybko pokonać przeziębienie . Przecież dziś człowiek nie ma czasu chorować Wink . Dlatego uważam, że należy o siebie dbać i zapobiegać.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2019 18:25
Odpowiedz