Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wylewka na podłogę
Autor Wiadomość
kolka
Member
***

Liczba postów: 136
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wylewka na podłogę
Jaką zastosowaliście o siebie w domy wylewkę na podłogę?

Moje poprzednie tematy:
07-07-2019 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wylewka na podłogę
U mnie jest anhydrytowa. Głównie dlatego że robione było ogrzewanie podłogowe i wtedy zamawiane były wylewki podłogowe Łódź z jastrychu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo cieplutko od podłoża i oszczędniej.

Moje poprzednie tematy:
07-07-2019 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wylewka na podłogę
My zdecydowaliśmy się na Thermozell http://www.hirsch-porozell.pl/pl/thermozell.html ponieważ poprawia parametry termoizolacyjne, a także akustyczne posadzek. Na wylewce było montowane ogrzewanie podłogowe. Z tego co wiem, można kłaść na tej wylewce każdy rodzaj ogrzewania. Braliśmy również z tej firmy płyty podłogowe.

Moje poprzednie tematy:
18-10-2019 05:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
e-maurycy
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wylewka na podłogę

Moje poprzednie tematy:
21-11-2019 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wylewka na podłogę
Nie lepiej zamówic firmę?

Moje poprzednie tematy:
21-11-2019 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wylewka na podłogę
(21-11-2019 22:48)Bonaven napisał(a):  Nie lepiej zamówic firmę?
Lepiej dlatego ja postawiłem na firmę https://fortiv.pl/ i jestem bardzo zadowolony z usług. Starannie, sprawnie, a także w miarę szybko Wink

Moje poprzednie tematy:
15-06-2021 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wylewka na podłogę
Każdy etap budowy jest istotny, więc bardzo fajnie, że można znaleźć na tym forum również podpowiedzi w tym temacie. Ja sam dopiero zbieram doświadczenie i szukam konkretnych informacji. Chcę mieć pewność, że dokonam odpowiednich wyborów i dzięki temu budowa mojego domu pójdzie sprawnie i bez komplikacji. W sieci znalazłem sporo poradników i interesujących artykułów. Jakiś czas temu przykładowo na stronie: https://budynkowo.pl/news/automatyczna-wylewka/ znalazłem wpis dotyczący automatycznej wylewki. Dowiedziałem się, że wybór takiego rozwiązania może znacznie przyspieszyć cały proces. W przesłanym wyżej artykule znajdziecie między innymi dokładny opis tego w jaki sposób działa automatyczny system produkcji mieszanek jastrychowych. Może akurat również komuś z obecnych tutaj forumowiczów przydadzą się takie informacje. Jestem ciekaw czy Wy macie jeszcze jakieś wskazówki dla mnie - jak przygotować się do takiej budowy? Na co szczególnie zwrócić uwagę - będę wdzięczny za każdą podpowiedź w tym temacie!

Moje poprzednie tematy:
16-02-2022 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,118
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wylewka na podłogę
A co na podłogę przy ogrzewaniu podłogowym? Słyszałem o bardzo dobrym połączeniu, czyli panele i mata kwarcowa, tutaj trafiłem na fajną ofertę - https://podlogi24.net/parador-2mm-profes..._5869.html, podobno się to dobrze sprawdza bo mata jest cienka i nie blokuje przepływu ciepła więc jest najlpeszym podkładem pod panele z ogrzewaniem w posadzce. Ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania?

Moje poprzednie tematy:
06-03-2022 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,813
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wylewka na podłogę
Z tego, co czytałam, to na pewno dość dużą popularnością cieszy się wylewka anhydrytowa i chyba sama dla siebie również taką wybiorę. Sprawdzając różne oferty trafiłam na stronę https://wylewkaanhydrytowa.pl/wylewka-an...wa-krakow/ i widzę, że właśnie takie wylewki mogą zaoferować. Cena jest adekwatna do tego, ile chciałabym przeznaczyć, więc nie powinno być z tym problemu.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2022 04:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS