Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Objawy choroby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Cześć, wiecie może jakie są objawy zakrzepicy?
Ból, kłucie w nogach, opuchlizna.
A wasze sposoby przeziębienie jak leczyć są naturalne, czy od razu idziecie do lekarza? Ja omijam lekarzy z daleka i stosuję czosnek, miód, sok z malin, czy z czarnego bzu.
Jak czytam o tych objawach to troche się niepokoje bo od dawna borykam się z podobnymi problemami, ale chyba jakoś to będzie prawda?
Witam, objawy choroby ale każdy z nas odczuwa je inaczej bardzo ważne aby nie bagatelizować nawet tych najmniejszych bo czasami im szybciej zareagujemy tym lepiej, oczywiście nie od razu trzeba iść do lekarza warto poczytać i zaznajomić się z tematyką która nas interesuje ciekawe i różnorodne artykuły znajdziecie na portalu https://www.pocztazdrowia.pl
No właśnie, najważniejsze jest, żeby nie bagatelizować żadnych objawów. Każda choroba może być groźna, też grypa, dlatego warto wiedzieć, jak zapobiec grypie. Z zakrzepicą też nie ma żartów.
Nie słyszalam jeszcze o takiej chorobie, czym się ona objawia? To groźne?
Jeżeli chodzi o zakrzepicę to raczej jest to przez brak ruchu, cholesterol czy trójglicerydy. Jeżeli chodzi o przeziębienie to wiadomo, zaczyna się od zwykłego kataru.Na katar lepiej od razu zareagować, bo później skończyć może się nawet na zapaleniu płuc. Także lepiej zapobiegać niż później leczyć Smile
Poczytajcie sobie ciekawy poradnik dotyczący zwalczania chorób cywilizacyjnych oraz onkologicznych http://rmedica.pl/homepage/poradnik-chor...ogicznych/ bardzo fajna nieinwazyjna metoda która zdecydowanie poprawi kondycję naszego zdrowia.
Ja tak generalnie myślę sobie, że w przypadku niepokojących objawów, powinniśmy zgłosić się do lekarza. Poza tym tak dla siebie, powinniśmy widzieć chociażby - magnez b6 na co pomaga . W końcu jak mówi stare przysłowie, lepiej jednak zapobiegać niż leczyć.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie