Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka praca dodatkowa
Autor Wiadomość
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jaka praca dodatkowa
Mirki, poszukuję jakiejś pracy dodatkowej.
Sytuacja wygląda tak, że pracuje z reguły tak do 11-12 jako kierowca C. Potem resztę dnia mam dla siebie. Szukam czegoś, gdzie od poniedziałku do piątku mógłbym pracować w godzinach, załóżmy, 14-20. Albo żeby realnie wyciągnąć 2k miesięcznie na rękę.
Gastro odpada, pracowałem w tej branży za długo, rzygam już tym.
Moje poprzednie tematy:


Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
12-01-2022 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dominik20
Member
***

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jaka praca dodatkowa
Możesz spróbować dorabiać sobie jako uber eats kurier - nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli w dużym mieście, to można na tym całkiem sporo dorobić. Szczególnie popołudniami w weekendy oraz w piątki (wtedy ludzie najczęściej zamawiają sobie jedzenie).

Na stronie znajdziesz kontakt, najlepiej wypełnij formularz. Powinni się do Ciebie odezwać oraz powiedzieć jakie są wymagania. NIe ma tuatj konieczności zakładania sobie działalnośći gospodarczej.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2022 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jaka praca dodatkowa
Skoro jesteś kierowcą zawodowym świat motoryzacji z pewnością nie jest Ci obcy. Myślę, że świetnie byłoby więc dorabiać w branży. Przejrzy oferty zatrudnienia zamieszczone na stronie https://www.praca-dealerbmw.pl/ . Możesz aplikować na różne, ciekawe i dobrze płatne stanowiska, np. na doradcę sprzedaży flotowej BMW albo asystenta serwisu.

Moje poprzednie tematy:
03-06-2022 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jaka praca dodatkowa
Cześć. Moja mama miała w Polsce dwie prace, a i tak ciężko jej było wiązać koniec z końcem. Koleżanka powiedziała jej, że dobrym rozwiązaniem jest opieka seniora praca jest dobrze płatna. Aplikowała przez https://dobraopiekawdomu.pl/aplikuj-opie...y-dorosle/. Obecnie przebywa w niemczech i jest bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2022 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jaka praca dodatkowa
A nie lepsza byłaby praca dobra stała? Np. na https://folimpex.com.pl/ pooglądaj sobie oferty, jak na obecne warunki rynkowe moim zdaniem mają naprawdę spoko wynagrodzenie

Moje poprzednie tematy:
25-07-2022 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jaka praca dodatkowa
A czy macie może kontakt avonu ? Tak pytam, ponieważ doszła do wniosku,że chętnie nawiążę z nimi współpracę. A mianowicie chciałabym zacząć działać dla nich jako konsultantka... Zawsze dodatkowy gorsz się przyda, a praca u nich jest elastyczna i stosunkowa lekka.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2022 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Jaka praca dodatkowa
Koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly...04254.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji w jakim kierunku należy rozwijać swoją karierę. Przede wszystkim dowiecie się tam na jakie stanowiska w IT będzie zapotrzebowanie. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się bardzo przydatne.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2022 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Jaka praca dodatkowa
Moim zdaniem aktualnie nie jest trudno znaleźć zatrudnienie, należy jednak wiedzieć jak ją znaleźć. Gdyby potrzeba była np. praca Kraków sądzę, że najlepiej jest sprawdzić online, gdzie dostępne są portale z ogłoszeniami o pracę z całej Polski.

Moje poprzednie tematy:
15-08-2022 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Jaka praca dodatkowa
Praca dodatkowa w weekendy może być niezłym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy i rozwijanie swoich umiejętności. Jeśli już pracujesz na etacie, ale masz trochę wolnego czasu to praca dodatkowa w weekendy może być świetnym sposobem na zdobycie dodatkowego doświadczenia zawodowego i zwiększenie swoich szans na znalezienie lepszej pracy w przyszłości. Jednak warto też szukać, a nie czekać aż możliwości same przyjdą. Dlatego zerknij sobie tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/olsz...eekendowa/ bo sprawdzisz prace weekendowe w Olsztynie.

Moje poprzednie tematy:
01-01-2023 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca za granicą foxi1 29 7,628 Wczoraj 23:09
Ostatni post: Aldona
  Jaka elewacja najlepsza ? karumas 18 1,530 Wczoraj 07:51
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS