Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Siłownia
Jak ocenialiście sprzęt sportowy do domu przed wyborem i na jakich elementach trzeba się skupić najbardziej?

Moje poprzednie tematy:
11-08-2021 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Siłownia
W ostatnim czasie korzystam z siłowni i jestem zadowolony, poza tym także stosuje różne wspomagacze ze sklepu https://esterydy.pl/cennik/ i są dla mnie odpowiednie. Jeśli chodzi o cennik sterydów u nich, to nie jest wysoki.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2021 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Siłownia
Ja w pierwszej kolejności postawiłem na zakup gum oporowych - świetnie się z nimi ćwiczy Wink

Moje poprzednie tematy:
16-08-2021 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Siłownia
Myślę, że na siłowni jest sporo sprzętów na miejscu.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2021 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Siłownia
Moim zdaniem jeśli macie jakieś problemy z nadwagą podobnie jak ja to zdecydowanie warto rozejrzeć się za siłownią w swojej okolicy. Mnie oprócz siłowni interesował jeszcze trener personalny. Wiedziałam, że sama nie jestem w stanie zrzucić tego, co mi ciąży. Swojego trenera znalazłam na https://michalpoklitar.pl/ . Dzięki doborowi odpowiednich ćwiczeń i prawidłowej technice ich wykonywania zaczęło być mnie coraz mniej. Sylwetka zaczyna się z miesiąca na miesiąc również robić coraz fajniejsza co mnie bardzo cieszy. Nie ma lepszej motywacji do dalszych działań.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2021 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Siłownia
Na pewno warto poświęcić także uwagę na kompletowanie porządnego sprzętu wysokiej jakości wykonania i jednocześnie funkcjonalność. Dlatego jeżeli szukacie optymalnych rozwiązań dla swojej domowej siłowni i uprawiania sportów siłowych zarówno amatorsko, jak i prywatnie to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę https://www.titleboxing.pl/pl/c/Profesjonalne/23 gdzie będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne. Zarówno jeżeli chodzi o rękawice, tarcze, czy funkcjonalną odzież aby treningi szły w pełni po Waszej myśli.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2022 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,392
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Siłownia
Niedawno zdecydowałem sie na trening EMS https://smartgym.com.pl/ i teraz zdecydowanie bardziej wolę taką formę aktywności, można uzyskać ten sam efekt, jak przy zwykłych treningach, nieco szybciej przez to, że jest intensywniejszy. To się sprawdzi zwłaszcza jeżeli nie masz za dużo czasu, a chcesz zadbać o kondycję i dobry wygląd. Na stronie studia możecie sprawdzić więcej szczegółów.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2022 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Siłownia
Jeśli szukasz sprzętu na siłownię to koniecznie zajrzyj tutaj Gipara Wybór sprzętu jest bardzo duży i jestem pewna, ze znajdziesz coś dla siebie. Ja już od jakiegoś czasu myślę o domowej siłowni. To według mnie super sprawa.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2022 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Siłownia
Zabierając się za wybór przede wszystkim dobrej jakości sprzętu sportowego, ale również dodatkowych akcesoriów to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez sklep online https://www.titleboxing.pl/pl/c/Tarcze/21 w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji zarówno dla amatorów, ale również profesjonalistów. Ja coraz częściej chodzę na treningi bokserskie i staram się wrócić do firmy jeszcze sprzed kilku lat. Mam nadzieję, że mi się to skutecznie uda, pozdrawiam i oczywiście udanych poszukiwań życzę!

21-02-2022 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Siłownia
Według mnie tutaj zdecydowanie warto sprawdzić również ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje strojów sportowych, ale również pięknych strojów kąpielowych m.in w wydaniu monokini z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych bikini i jeszcze koronkowych majteczek w przystępnej cenie. Pozdrawiam!

11-03-2022 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Siłownia pawelpruski 5 585 06-02-2024 19:29
Ostatni post: dajuber
  Siłownia pawelpruski 12 730 30-11-2023 10:02
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS