Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie
Potrzebuje biura nieruchomości, które będzie w stanie zająć się dla mnie sprzedażą mieszkania. Nie jestem już na stałe w Toruniu i nie będę mógł pokazywać mieszkania, chciałbym dopiero przyjechać pod kątem załatwiania wszystkich formalności. Więc jak możecie polecić jakieś biuro, które może się tym zająć to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
08-06-2021 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie
Jeśli chcecie kupić dla siebie mieszkanie w Warszawie, to zajrzyjcie na stronę https://apartamentynadzalewem.pl/ na niej macie wszelkie informacje odnoście tych apartamentów. Według mnie są one warte uwagi i na pewno będziecie zadowoleni z dotarcia do nich.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2021 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie
Skorzystanie z usług biura nieruchomości rzeczywiście może być niezłym pomysłem Wink

Moje poprzednie tematy:
10-06-2021 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Mieszkanie
(09-06-2021 13:44)wigzi napisał(a):  Jeśli chcecie kupić dla siebie mieszkanie w Warszawie,
Ogólnie to opłaca się kupować od dewelopera bo nowe mieszkania na nowoczesnych osiedlach są o wiele fajniejsze i bardzo wygodnie się na nich mieszka, ja kupiłam na przykład mieszkanie od dewelopera Atal w bardzo ładnej okolicy na pięknym osiedlu na Mokotowie

Moje poprzednie tematy:
17-06-2021 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gamma
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Mieszkanie
A może zamiast rozglądać się za mieszkaniem i biurem nieruchomości,warto zastanowić się nad ofertą firmy https://skandhouse.pl/ ?
Jest to producent domów szkieletowych,energooszczędnych,który szybko i starannie postawi nam dom o jakim zawsze marzyliśmy.Budują domy szkieletowe bazując na wzorcach pochodzących ze Skandynawii oraz w technologii Steico, są to doskonale przemyślane i dopracowane systemy budowy domów ze szkieletu drewnianego.

Moje poprzednie tematy:
    17-06-2021 18:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Mieszkanie
    Akurat w tym mieście nie znam ale w naszych okolicach to polecam biuro Domirum https://domirum.pl/ . Świadczą wysokiej jakości usługi i mają wyjątkowo duże doświadczenie w swojej branży. Doskonale zajmują się obrotem nieruchomościami. Moja przyjaciółka korzystała z ich usług dotyczących kompleksowego dozoru związanego z remontem mieszkania, które postanowiła wynająć.

    Moje poprzednie tematy:
    17-06-2021 20:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Mieszkanie
    Ja nie chcę teraz inwestować tylko wręcz przeciwnie zachęcam do sprawdzania oferty https://frasodeweloper.pl/sprzedam-miesz...azowiecka/ mam do sprzedania fajne mieszkanie w dobrej cenie i dobrej okolicy. Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniu albo po bezpośrednim kontakcie ze mną dowiecie się więcej.

    Moje poprzednie tematy:
    20-08-2021 08:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Mieszkanie
    Wiecie, ale jak już chodzi o sprzedaż mieszkania, to najlepiej zgłosić się do dobrego biura nieruchomości link . W końcu tam są odpowiednie osoby, które śledzą cały czas rynek i wiedzą jaką cenę zaproponować. Poza tym zajmą się ogłoszeniami, rozmowami z klientami.

    Moje poprzednie tematy:
    15-09-2021 20:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Mieszkanie
    A może ktoś mieszka w Warszawie i poszukuje dobrego i solidnego zarządcy? Z własnego doświadczenia wiem, że warto polegać na sprawdzonych firmach. U mnie już dłuższy czas jest Per modum i to jest właśnie firma, którą szczerze polecam. Wywiązują się ze swoich obowiązków jak należy.

    Moje poprzednie tematy:
    27-09-2021 00:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Mieszkanie
    U mieszkaniu u nas największym dylematem okazał się wybór podłogi, ale w końcu udało nam się wybrać, to co chcieliśmy i jest pięknie. Deski barlineckie https://podlogi24.net/promocje-o_s_promotion.html to dla mnie jakiś sztos, wyglądają świetne, mimo, że ich cena nie jest tania, to było warto.

    Moje poprzednie tematy:
    27-09-2021 12:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,924 30-10-2023 22:58
    Ostatni post: sylka
      Mieszkanie pawelpruski 53 3,494 22-10-2023 11:07
    Ostatni post: venar

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS