Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trądzik
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Trądzik
Witajcie! Czy jest tu ktoś, kto jest w trakcie leczenia trądziku? Mam przepisaną terapię doustną, ale po niej mam strasznie ściągniętą i suchą skórę. Smaruję się kremami, ale ulga jest tylko na chwilę. Co to może być? Wizytę u lekarza mam dopiero z 3 tygodnie.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2021 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Trądzik
Podczas terapii leczenia trądziku bardzo ważne jest nawilżanie skóry. Nie powiedział Ci o tym dermatolog? Przejdź się do apteki i poproś o jakiś dobry dermokosmetyk

Moje poprzednie tematy:
27-05-2021 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Trądzik
Szczerze mówiąc nie powiedział mi o tym lekarz, ale sama po swojej skórze czuję taką potrzebę. Z tym, że jaki krem wybrać? Przecież wybór jest ogromny, a nie będę testować różnych produktów bo z torbami pójdę Tongue

28-05-2021 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Trądzik
Z trądzikiem to chyba każda z nas miała kiedyś przeżycia. Takie prawo młodzieńczych lat ;p No ale niestety trądzik jest niemiłosierny. Wiek w sumie nie ma dla niego znaczenia, bo potrafi wrócic nawet i po 40. Podstawa to dookreslic rodzaj trądziku. Tutaj na poczatek radze sobie poczytac https://www.naturamed.pl/medycyna-estety...-tradziku/ dobór metody leczenia uzależnia się własnie od rodzaju tradziku i ustalenia jego przyczyny

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Trądzik
(28-05-2021 21:21)alka napisał(a):  Szczerze mówiąc nie powiedział mi o tym lekarz, ale sama po swojej skórze czuję taką potrzebę. Z tym, że jaki krem wybrać? Przecież wybór jest ogromny, a nie będę testować różnych produktów bo z torbami pójdę Tongue

Ja osobiście Keracnyl Repair Durcay stosuję, ładnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Skład ma bardzo dobry, więc nawet jak masz delikatną cerę to spokojnie możesz go używać.

29-05-2021 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Trądzik
Z własnego doświadczenia wiem, że nie tak łatwo jest pozbyć się zmian trądzikowych. Bynajmniej u mnie, mimo różnych preparatów i sposobów. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że dopiero stosowanie belary czyli antykoncepcji zdecydowanie poprawiło wygląd mojej cery.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2021 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Trądzik
Dzięki za polecenie, zamówię go sobie, bo widzę też że sporo osób go poleca. Mam nadzieję, że pomoże Smile

31-05-2021 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Trądzik
(27-05-2021 22:45)danosia napisał(a):  Podczas terapii leczenia trądziku bardzo ważne jest nawilżanie skóry. Nie powiedział Ci o tym dermatolog? Przejdź się do apteki i poproś o jakiś dobry dermokosmetyk


Terapia doustna na trądzik praktycznie wyjaławia organizm - trzeba bardzo uważać na stan zdrowia. Odpowiednia dieta i dobre nawilżenie przyniosą najlepsze efekty.

_____________
Polecam artykuł
https://www.9478.pl/odmladzajaca-moc-slu...smetyczne/

Moje poprzednie tematy:
05-01-2022 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Trądzik
Wydaje mi się, że nie ma lepszej metody niż medycyna estetyczna. Sama zresztą mówię po sobie bo chodzilam do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ na zabiegi i dzięki temu problem został rozwiązany

Moje poprzednie tematy:
20-01-2022 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Trądzik
Długo zmagałam się z trądzikiem, nakładałam maści, brałam leki ale i tak problem wracał. Szczególnie podczas miesiączek. Mój ginekolog zapisał mi wtedy tabletki antykoncepcyjne, chciałam znaleźć dobrą metodę na ochronę przed ciążą. I tabletki drovelis w tym zakresie sprawdzają się niezawodnie a do tego mój trądzik wreszcie zniknął i nie pojawiają się już żadne niespodzianki w czasie okresu.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2022 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Srebro koloidalne na trądzik luiz 8 987 29-01-2024 21:33
Ostatni post: Melka
  Picie oleju z czarnuszki na trądzik luiz 10 4,334 26-09-2022 11:06
Ostatni post: wigzi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS