Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Trądzik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie! Czy jest tu ktoś, kto jest w trakcie leczenia trądziku? Mam przepisaną terapię doustną, ale po niej mam strasznie ściągniętą i suchą skórę. Smaruję się kremami, ale ulga jest tylko na chwilę. Co to może być? Wizytę u lekarza mam dopiero z 3 tygodnie.
Podczas terapii leczenia trądziku bardzo ważne jest nawilżanie skóry. Nie powiedział Ci o tym dermatolog? Przejdź się do apteki i poproś o jakiś dobry dermokosmetyk
Szczerze mówiąc nie powiedział mi o tym lekarz, ale sama po swojej skórze czuję taką potrzebę. Z tym, że jaki krem wybrać? Przecież wybór jest ogromny, a nie będę testować różnych produktów bo z torbami pójdę Tongue
Z trądzikiem to chyba każda z nas miała kiedyś przeżycia. Takie prawo młodzieńczych lat ;p No ale niestety trądzik jest niemiłosierny. Wiek w sumie nie ma dla niego znaczenia, bo potrafi wrócic nawet i po 40. Podstawa to dookreslic rodzaj trądziku. Tutaj na poczatek radze sobie poczytac https://www.naturamed.pl/medycyna-estety...-tradziku/ dobór metody leczenia uzależnia się własnie od rodzaju tradziku i ustalenia jego przyczyny
(28-05-2021 21:21)alka napisał(a): [ -> ]Szczerze mówiąc nie powiedział mi o tym lekarz, ale sama po swojej skórze czuję taką potrzebę. Z tym, że jaki krem wybrać? Przecież wybór jest ogromny, a nie będę testować różnych produktów bo z torbami pójdę Tongue

Ja osobiście Keracnyl Repair Durcay stosuję, ładnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Skład ma bardzo dobry, więc nawet jak masz delikatną cerę to spokojnie możesz go używać.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie tak łatwo jest pozbyć się zmian trądzikowych. Bynajmniej u mnie, mimo różnych preparatów i sposobów. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że dopiero stosowanie belary czyli antykoncepcji zdecydowanie poprawiło wygląd mojej cery.
Dzięki za polecenie, zamówię go sobie, bo widzę też że sporo osób go poleca. Mam nadzieję, że pomoże Smile
(27-05-2021 22:45)danosia napisał(a): [ -> ]Podczas terapii leczenia trądziku bardzo ważne jest nawilżanie skóry. Nie powiedział Ci o tym dermatolog? Przejdź się do apteki i poproś o jakiś dobry dermokosmetyk


Terapia doustna na trądzik praktycznie wyjaławia organizm - trzeba bardzo uważać na stan zdrowia. Odpowiednia dieta i dobre nawilżenie przyniosą najlepsze efekty.

_____________
Polecam artykuł
https://www.9478.pl/odmladzajaca-moc-slu...smetyczne/
Wydaje mi się, że nie ma lepszej metody niż medycyna estetyczna. Sama zresztą mówię po sobie bo chodzilam do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ na zabiegi i dzięki temu problem został rozwiązany
Długo zmagałam się z trądzikiem, nakładałam maści, brałam leki ale i tak problem wracał. Szczególnie podczas miesiączek. Mój ginekolog zapisał mi wtedy tabletki antykoncepcyjne, chciałam znaleźć dobrą metodę na ochronę przed ciążą. I tabletki drovelis w tym zakresie sprawdzają się niezawodnie a do tego mój trądzik wreszcie zniknął i nie pojawiają się już żadne niespodzianki w czasie okresu.
Stron: 1 2
Przekierowanie