Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre inwestowanie
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dobre inwestowanie
Sama Zastanawiam sie w co najbardziej opłaca się zainwestować. Co do tego to jest wiele różnych przykładów. Obecnie myślę, ze fundusz inwestycyjny to dobry pomysł. Wiadomo, że jak chcemy się czegoś dorobić to musimy inwestować. W ten sposób możemy coś osiagnąć i jakoś zarobić.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2020 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dobre inwestowanie
Najlepiej teraz w pochodne ropy, złota czy srebra. W systemie XTB można zaczac, a tam masz demo, wiec na start można potestować. decyzji. Wszystko macie w demie, łatwo do ogarniecie, tylko to musi być załatwione z głową. Wchodzisz w takie rynki, o których masz wiedzę.

Moje poprzednie tematy:
22-08-2020 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dobre inwestowanie
Z własnego doświadczenia mogę doradzić inwestowanie w nieruchomości. Taki biznes jest jak najbardziej opłacalny. Tym bardziej jeśli mówimy o dużych czy bardzo dużych miastach jak Warszawa na przykład. A jeśli jeszcze lokalizacja jest dobra to tym bardziej. Można też takie zarządzanie najmem powierzyć profesjonalnej firmie, tak jak ja właśnie w stolicy z Per modum współpracuję. Znają się i bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2020 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dobre inwestowanie
a w systemie XTB inwestowaliscie? Tam macie sporo mozliwosci Smile Rynek wciąż przechodzi metamorfozę, a w systemie mam wszystkie
narzędzia, analitykę i rozwiązania, dzięki którym coś sensownego z tego wyciągam.
W inwestowaniu nic nie może się dziać przypadkiem.

Moje poprzednie tematy:
    07-10-2020 22:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Dobre inwestowanie
    A czy braliście również pod uwagę inwestowanie w fundusze inwestycyjne? Czy jest to Waszym zdaniem opłacalna forma inwestycji? Ile tak właściwie można na tym zarobić? Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym związane, to proszę, podzielcie się waszymi wrażeniami Wink

    Moje poprzednie tematy:
    04-03-2021 00:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Dobre inwestowanie
    Jestem zdania że najlepiej jest zainwestować w kupno domu lub mieszkania. Ja chcę skontaktować się z biurem nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Które działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Maja dużą ofertę domów, mieszkań na sprzedaż. Chcę dowiedzieć się szczegółów, nie kryję że wolała bym kupić dom.

    Moje poprzednie tematy:
    05-03-2021 16:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Dobre inwestowanie
    Wiecie teraz mamy 2021 rok i wszystko się zmieniło i zmienia... Mamy całkiem inne czasy, niekoniecznie lepsze... Dlatego każdą inwestycję trzeba sobie dokładnie przemyśleć. Trzeba w tym wszystkim być naprawdę ostrożnym. Ja też właśnie zastanawiam się w co najlepiej inwestować ? Póki co jeszcze nie wiem...

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2021 20:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lalamido
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 639
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Dobre inwestowanie
    Ja zaczelam kilka miesiecy temu swoja przygode z inwestowaniem na Forex, powiem wam, ze swietna sprawa, tyle ze trzeba troche ogarniac, miec jakas wiedze. Warto sobie poczytac na ten temat. Sa tez rozne platformy tradingowe, które bardzo ulatwiaja sprawe. Do tego te najnowsze dodatki https://www.az-invest.eu/ i mozna dzialac Smile

    Moje poprzednie tematy:
    06-04-2021 21:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Dobre inwestowanie
    Jeśli chodzi o doradztwo inwestycyjne, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-inwestycyjne-2/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto stawiać na profesjonalistów, bo dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

    Moje poprzednie tematy:
    11-05-2021 00:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mela12
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 325
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Dobre inwestowanie
    Dobrze można zainwestować w nieruchomości, ale warto pamiętać, że przecież czasem transakcja może nie być korzystna. Jednak kontrahenci nie zawsze są uczciwi. Dlatego warto skorzystać z rachunku Escrow jako zabezpieczenie. Nie wiecie, co to takiego? To wpadajcie tu https://finansowy.expert/escrow-co-to-je...-rachunek/ i się dokształćcie.

    Moje poprzednie tematy:
    12-05-2021 10:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Inwestowanie w złoto pawelpruski 1 71 05-04-2024 13:08
    Ostatni post: miki789
      Dobre ogrzewanie Tapikur 55 16,069 07-02-2024 16:05
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS