Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły policealnej
Autor Wiadomość
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wybór szkoły policealnej
Witam,
Jakie szkoły policealne według Was są najlepsza opcją? Zależy mi jak każdemu z uczniów na jakości kształcenia, przygotowaniu sal oraz dobrych nauczycielach którzy przekażą nam wiedzę, umiejętności i przygotują w pełni do egzaminów końcowych. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
15-11-2019 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybór szkoły policealnej
W przypadku policealnej jestem zdecydowani za Cosinus i mam z nimi bardzo dobre zdanie, ja zdecydowałem się na kierunek Technik Masażysta, które były prowadzone bardzo dobrze przez świetnych nauczycieli, którzy dbali o konkretną jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności oraz przygotowania do zajęć. Dzięki temu bez większych kłopotów udało mi się zdać egzamin kwalifikacyjny z OKE i po miesiącu znalazłam już dobrą pracę na przystępnych warunkach Smile

Moje poprzednie tematy:
15-12-2019 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwia77
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wybór szkoły policealnej
Też wydaje mi się, że jednak jest to świetna opcja i bardzo dobrze ponieważ z ich pomocą będziecie mogli liczyć na konkretną wiedzę, umiejętności i przygotowanie pod zawód który Cię interesuje. Myślę, że warto sprawdzić i przekonać się że szkoła policealna w wydaniu Cosinus to naprawdę wysoki poziom i dobrze przygotowany plan edukacyjny.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2020 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Weroniczka24
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wybór szkoły policealnej
Ciekawy temat i także z chęcią sprawdzę co udało im się przygotować w kierunkach edukacyjnych, ale także ile trwa nauczanie bo może też zdecydowałabym się na jakiś kierunek medyczny jeśli tak jak piszecie w policealnej Cosinus jest prowadzony zaocznie

Moje poprzednie tematy:
15-01-2020 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wybór szkoły policealnej
Przemyśl dobrze, co chcesz w życiu robić. W innym wypadku będziesz robił całe życie, coś co kompletnie Cię nie interesuje. Dostanie się na dobre studia, jest ciężkie, ponieważ miejsc nie ma zbyt wiele. Warto więc rozważyć udział w takim czymś jak ceremonie oparte na rytuałach świec, które wykonuje Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swie...yjnych/46, pomogą Ci w znalezieniu dobrego miejsca na studiach.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2020 01:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wybór szkoły policealnej
Ja osobiście zrobiłam studia pierwszego stopnia i wybrałam się na studia podyplomowe - https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,2...erski.html. Studiuję we Wrocławiu i jak najbardziej mogę polecić Wink

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2020 12:28 przez aleja5.)
17-01-2020 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wybór szkoły policealnej
Najlepiej wybrać się na studiaSmile Według mnie można tak nie tylko zdobyć niezbędną do wykonywania konkretnego zawodu wiedzę, ale także i wiedzę życiowąBig Grin Mnie studia wiele nauczyły. Ja od siebie mogę polecić studia pedagogiczne, szczególnie gdy lubicie pracować z drugim człowiekiem. Zobaczcie sobie ofertę szkoły ze Szczecina https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ Stawiają tu też na sporo praktyki, nie tylko na teorie.

Moje poprzednie tematy:
06-02-2020 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wybór szkoły policealnej
Myśle, że warto zastanowić się także nad wyborem szkoły policealnej Cosinus i kierunku na przykład ... Kosmetyka. Dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej przygotować się do zawodu tym bardziej że również przygotowują do niego szeroki zakres dodatkowych kursów zawodowych jak lifting rzęs, manicure japoński, hybrydowy itd. tak jak było to u nas w Łodzi. Natomiast teraz ze względu na sytuację to się zmieniło, ale mam nadzieję, że już niedługo to wszystko wróci do normy.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2020 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wybór szkoły policealnej
A czym kierujecie się w ogóle przy wyborze szkoły? Przede mną trudny wybór liceum? Jeszcze oczywiście muszę znać podstawowe egzaminy, aby się tam dostać. Ale już powoli nad tym wszystkim myślę... Znalazłam na stronie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...zac-punkty też jak obliczać punkty ze świadectwa i egzaminów. Też to cenna informacja.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2020 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Wybór szkoły policealnej
To zacznijmy od początku - jakie liceum w ogóle wybraliście dla swojego dziecka? U nas była to trudna decyzja, ale po wielu opiniach zdecydowaliśmy się na http://okopowa.edu.pl/ Głównie dlatego, że w swojej ofercie posiadają program IB. Taki program służy temu, aby każdego ucznia przygotować na napisanie matury międzynarodowej.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2020 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybór baterii monikabert90 2 417 02-11-2023 23:05
Ostatni post: biddu
  Wybór zaocznych studiów Tapikur 8 6,163 30-10-2023 15:15
Ostatni post: biddu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS