Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca po liceum
Autor Wiadomość
rudadagusia
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
praca po liceum
Hejka!
ostatnio zaczelamz astanawiac sie co po szkole sredniej i doszlam do wniosku ze moglabym juz isc w sumie do pracy. Znajomi polecają mi pracę w Bridgestone Stargard. Jest tam umowa o prace, dobre zarobki, benefity. Co myslicie, dobra opcja?

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka17
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: praca po liceum
To zależy co lubisz robić. Fajnie jakby praca sprawiała ci przyjemność, inaczej bardzo szybko się wypalisz. Dobrą opcją zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest praca w policji. Aby się tam dostać trzeba przejść szereg testów, ale moim zdaniem opłaca się podjąć taki wysiłek. Na stronie https://pracawpolicji.pl/psychotesty-do-policji/ znajdziesz więcej informacji dotyczących psychotestów, które Cie czekają. Warto się do nich wcześniej przygotować.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: praca po liceum
Po liceum trzeba określić, w jakim kierunku edukacji idziemy. Wybiera się kierunek studiów oraz pracę. Ale zawsze powinna być zgodna z naszymi zainteresowaniami. Moja koleżanka zapisała się na szkolenie w Akademii trenera personalnego i chce po ukończeniu pracować właśnie jako trener. Od zawsze dba o sylwetkę i aktywność fizyczną. Na https://health-factory.pl/ dostępna jest lista miast w których szkolenia będą się odbywać.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: praca po liceum
Po skończonym liceum możesz również pomyśleć nad szkołą policealną którą połączysz z pracą. Przykładem jest szkoła Cosinus, ponieważ mają świetnie przygotowaną bazę kierunków które dopasowane są do potrzeb rynkowych. Sama decydowałam się na Opiekuna Medycznego i naprawdę jestem zadowolona z prowadzonych zajęć, przygotowania nauczycieli oraz że jest to szkoła w pełni darmowa. Niedługo mam egzamin kwalifikacyjny także trzymajcie kciuki, aby się udało bo chciałabym zacząć już pracę w tym zawodzie, pozdrawiam Smile

Moje poprzednie tematy:
15-07-2019 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,051
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: praca po liceum
Długo szukałem pracy dla siebie, do momentu aż moja znajoma poleciła mi Praca za granicą . Na stronie znalazłem mnóstwo ofert pracy za granicą w różnorodnych zawodach, dzięki czemu miałem w czym wybierać. Jezeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej, pozdrawiam .

Moje poprzednie tematy:
17-07-2019 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
becia
Member
***

Liczba postów: 120
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: praca po liceum
Nie ma co z pracą po liceum wydziwiać, lepiej znaleźć pracę szybko i jak popracujesz trochę to już będzie doświadczenie i cię wezmą gdzieś na fajniejsze stanowiska, ja w parę tygodni znalazłam pracę w JYSKu (zatrudniają bardzo szybko bo mają duże braki w kadrze) i jest bardzo spoko CoolCoolCool

Moje poprzednie tematy:
    17-07-2019 16:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: praca po liceum
    A powiedzcie mi czy Wy po maturze byliście w takich szkołach jak https://www.proedukacja.edu.pl/florystyka czyli policealnych czy od razu zdecydowaliście się na studia? To dla mnie dość ważne, bo zastanawiam się jak dobrze to rozegrać żeby nie żałować mojego wyboru. Liczę na Wasze wskazówki!

    Moje poprzednie tematy:
    12-08-2019 11:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: praca po liceum
    Nie myślałaś o wyjeździe do pracy za granicę? Na https://www.hotistin.com/ znajdziesz bardzo dobrą ofertę pracy w hotelarstwie w Szwecji i Norwegii. Zarobki są wysokie wypłacane w euro. Agencja zapewnia również nocleg i transport.

    Moje poprzednie tematy:
    04-09-2019 16:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melaska
    Member
    ***

    Liczba postów: 118
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: praca po liceum
    Zawsze przecież możecie zapisać się na studia i w międzyczasie pracować. Nie jest to przecież nic dziwnego, szczególnie gdy decydujemy się na studia zaoczneWink Zastanówcie się nad tym, bo im później tym trudniej będzie wam zdecydować się na studia. Zobaczcie sobie tu ofertę od uczelni https://www.ssw-sopot.pl Stawiają tu na dużo praktyki, zajęcia projektowe, terenowe, labolatoryjne.

    Moje poprzednie tematy:
    12-09-2019 18:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tajemniczy_Don_Pedro
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 621
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: praca po liceum
    Już po liceum? Tak od razu na głęboką wodę?

    Moje poprzednie tematy:
      13-09-2019 12:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Praca pawelpruski 5 484 21-12-2023 15:09
      Ostatni post: barto776
        Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,716 26-11-2023 20:09
      Ostatni post: Aldonka88

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS