Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do księgowości
Autor Wiadomość
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Program do księgowości
Jeżeli chodzi o wybór skutecznego i jednocześnie wygodnego w obsłudze programu do fakturowania, to jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Taxon https://www.taxon.pl/ewidencja-faktur/ z której oferty korzystamy już od kilku miesięcy i naprawdę jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. Przede wszystkim zawsze szybkie i konkretne wsparcie ze strony księgowych online, łatwość w obsłudze i szeroki zakres dodatkowych funkcjonalności. Obieg dokumentów jest prosty, a w razie potrzeby zawsze możemy liczyć na wsparcie księgowych online.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2020 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Program do księgowości
Jeśli mowa o dobrych programach do ksiegowości to proponuję sprawdzić tę oferte tu https://wfirma.pl/ Prowadzenie księgowości online bardzo ułatwia pracę. Za jego pomocą wystawia się faktury, oblicza podatki, rozlicza sie z ZUS. Jeśli macie wątpliwości to można skorzystać z 30 dni okresu próbnego. Moim zdaniem świetna propozycja.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2021 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #13
RE: Program do księgowości
Wiecie może co to są faktury z odwrotnym obciążeniem ? Uczę się księgowości i czasem po prostu nie ogarniam tej skomplikowanej dla mnie wiedzy. Jednak postawiłam sobie cel i zostanę w końcu księgową. Postanowiłam przełamać lody i stwierdziłam, że w końcu dam sobie radę z tymi rachunkami sama Smile

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #14
RE: Program do księgowości
Wybór tego typu programu to nie lada wyzwanie. Generalnie warto sięgać po nowoczesne rozwiązania it dla biznesu . Za ich sprawą bowiem możemy znacznie usprawnić poszczególne procesy, co przełoży się na wydajniejsze działanie naszej firmy.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2021 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Program do księgowości
Dlatego ja się teraz zastanawiam czy przypadkiem sprawdzone biuro rachunkowe w Drawsko Pomorskim nie będzie najlepszym rozwiązaniem już od początku co sądzicie na ten temat? Czy zatrudniacie na przykład jednego księgowego, który ma doświadczenie?

Moje poprzednie tematy:
11-11-2021 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,051
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #16
RE: Program do księgowości
Czy wiecie do kiedy trzeba rozliczyć PIT ? W Polsce wiele osób ma problem z rozliczaniem PITu oraz braki w podstawowej wiedzy w tym temacie. Dlatego warto odwiedzać takie strony internetowe, aby się dokształcić.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2021 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Program do księgowości
Co prawda, tych programów księgowych to dzisiaj trochę jest, ale wiecie... Jak człowiek nie ma pojęcia - co i jak? To lepiej mimo wszystko pozostawić niektóre aspekty sprawdzonym firmom, jak przykładowo biuro rachunkowe https://biuromda.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
18-11-2021 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Program do księgowości
Odnośnie programu do fakturowania online to mogę polecić Faktura VAT 2022 https://www.rafsoft.net/ który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Dobra obsługa techniczna, rozsądna cena za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej możecie liczyć na: Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2022 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Systemy księgowości online Becon 18 5,839 11-10-2023 12:55
Ostatni post: fatyka
  Księgowość - program do fakturowania MichałWrok 15 1,356 20-09-2023 09:32
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS