Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciaza
Autor Wiadomość
Timix
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: ciaza
Jeśli któraś z Was chce zajść w ciążę, to z całą pewnością warto pomyśleć o dobrym obliczeniu dni płodnych. Jest trochę fajnych artykułów w sieci na ten temat. Wiem, że na KtoMaLek.pl coś takiego można było ostatnio znaleźć.

Moje poprzednie tematy:
10-04-2018 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziemowka
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: ciaza
Najlepszą opiekę zapewnia ta klinika http://www.gyncentrum.pl/bank-nasienia-i...k-jajowych ciężko w innym miejscu o tak dobrych lekarzy i jakość wykonywanych badań. Mają do dyspozycji dobrze wyposażone gabinety i najnowszy sprzęt. Nie zdecydowałabym się na inne miejsce.

Moje poprzednie tematy:
16-04-2018 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartbu
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: ciaza
Jak szukasz ginekologa u którego można prowadzić ciążę to sprawdź http://witkowskiginekolog.pl

Moje poprzednie tematy:
    02-08-2018 13:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melaska
    Member
    ***

    Liczba postów: 118
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: ciaza
    Ciąża to przepiękny okres w życiu każdej kobiety Big Grin Kto to przeżył to wie o czym mówie. Na pewn jest bardzo kolorowo. Ten okres 9 miesięcy to też idealny czas żeby przygotować się na bycie rodzicem. Zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria dla niemowlaków i dla matek karmiących. Obowiązkowo też musie przygotować pokój dla dziecka, ewentualnie miejsce w waszej sypialni na łóżeczko. Odpowiednia w wyprawka ze sklepem https://nodik.pl/ to rzecz wręcz obowiązkowa. Musicie przecież być gotowi na każdą ewentualność, dlatego czytajcie fora, może jakieś blogi parentingowe i zapraszajcie kurierów ze świeżymi dostawami dla was i waszych dzieci Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    06-08-2018 19:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafek34
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 409
    Dołączył: May 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: ciaza
    Ciąża jest cudownym stanem... Niestety, będąc w niej, kobiece ciało zmienia się. Zmiany te są nieuniknione, aby móc powitać potomka na świecie. Na http://www.familie.pl/Blogi-0-0/b1217-1,...ciazy.html opisano, w jaki sposób powrócić do optymalnej kondycji po ciąży. Myślę, że do zawartych w nim rad warto byłoby się zastosować...

    Moje poprzednie tematy:
    06-08-2018 20:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Klopsik
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Aug 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: ciaza
    Wydaje mi się, że lepiej być pod kontrolą lekarza, a nie czytać takie blogi

    Moje poprzednie tematy:
      06-08-2018 20:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Bimbambom
      Member
      ***

      Liczba postów: 214
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #37
      RE: ciaza
      Ja miałam typowe książkowe bym powiedziała dolegliwości. Ale też było kilka problemów i musiałam porobić parę badań prenatalnych by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Na szczęście okazało się że dziecko rozwijało się dobrze, a pomogła to określić pani doktor Wioletta Rozmus-Warcholińska. Super kobieta, bardzo mnie uspokoiła. Wykonywała mi między innymi usg - w wersji 4d oraz echo serca płodu. Jest bardzo dokładna, świetnie tłumaczy, mówi co widzi i co się dzieje.

      Moje poprzednie tematy:
      06-08-2018 23:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lolek59
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 532
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: ciaza
      Kazda z nas na pewno inaczej przechodzi ciaze. Moga byc rozne dolegliwosci. Ale jakiego lekarza wybralyscie w Warszawie? Wiem, ze dr Grzybowski W Boramed ma dobre opinie. Od lekarza tez duzo zalezy. Musi miec doswiadczenie.

      Moje poprzednie tematy:
      07-08-2018 15:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #39
      RE: ciaza
      Jeżeli chodzi o ciąże to polecam wam bardzo fajny artykuł na temat tego dlaczego nie powinno pić się alkoholu w ciąży http://mojtrymestr.pl/dlaczego-nie-nalez...u-w-ciazy/ dlaczego go tutaj wstawiam? przecież to oczywiste że nie wolno! no własnie nie do końca. Wciąż wiele kobiet wychodzi z błędnego załozenia że jedna lampka wina dla zdrowotności nic nie zrobi maluszkowi, to jest tak samo jakby mu na tej lampce wina mleko zrobić do jedzenia. Nasze dziecko przyjmuje wszystko to co my podczas rozwoju w łonie. Warto o tym pamiętac.

      Moje poprzednie tematy:
      30-08-2018 17:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      olsiaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 257
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: ciaza
      Ciąża to odpowiedzialny okres i warto się do niego odpowiednio przygotować. W wyprawce na pewno warto mieć coś takiego jak laktator, który ułatwi karmienie oraz ściąganie pokarmu z piersi. Mowa o takim modelu konkretnie lovi protect. Warto mieć takie urządzenie i znacznie ułatwić sobie sprawę.

      Moje poprzednie tematy:
      31-08-2018 14:36
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Ciąża najna 75 40,659 12-09-2023 07:20
      Ostatni post: Emma
        Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,510 24-05-2022 23:44
      Ostatni post: alka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS