Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: ciaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Jakie dolegliwosci zostaly wam po ciązy? Czy wszystko minelo?
Niestety zgaga i inkontynencja towarzysza mi do dziś. Na zgagę piję mleko, na druga przypadłość pomaga mi podpaska urologiczna
Największą dolegliwością po ciąży, jest brak ciszy i niewyspanie. U wielu osobników zauważa się także stany depresyjne Smile
u mnie takie nietrzymanie trwało jakieś 2 tygodnie ale ćwiczyłam dużo kegla i nie było problemu - natomiast czasami może się to zmienic w wnm i wtedy czasami potrzeba nawet kupić pieluchomajtki dla dorosłych - lekarz zazwyczaj zaleca wtedy elektrostymulacje takimi specjalnymi prądami, podobno pomaga Smile
Ciąża to ciągłe mdłości i zawroty głowy. Ja teraz obawiam się zakrzepicy bo strasznie bolą mnie nogi, puchną no i mam taki rwący ból, żył. Czy ktoś wie jakieobjawy zakrzepicy nóg są odczuwalne dla osób które ją mają ?
Ja zawsze stresuje się okresem i mam przy tym zespół jelita drażliwego (który pojawia się rzadko, ale jednak czasem przy ciąży) i zawsze wtedy się stresuje Smile
Ciąża to piękny stan ale najbardziej cieszy mnie szykowanie całej wyprawki. Czytam co będzie potrzebne, jakie kosmetyki, emolium opinie. Lubię też przeglądać blogi w tym temacie. Szał pał. Już chcę urodzićSmile
Serio Ci się do tego spieszy? Big Grin
Z tego co wiem, to po ciąży wiele kobiet zmaga się z nietrzymaniem moczu. Na tę dolegliwość polecam profesjonalny zabieg http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/lasero...ania-moczu Nie ma sensu się męczyć.
Po ciąży raczej nie wiele objawów zostało jednak podczas ciąży ciągle miałam brak magnezu w organiźmie przez co bardzo xle się czułam. Teraz staram się uzupełniać go tak często jak tylko mogę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie