Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
ciaza - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: ciaza (/showthread.php?tid=3195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


ciaza - Maturzysta - 31-12-2015 11:34

Jakie dolegliwosci zostaly wam po ciązy? Czy wszystko minelo?


RE: ciaza - fioletowa - 31-12-2015 11:40

Niestety zgaga i inkontynencja towarzysza mi do dziś. Na zgagę piję mleko, na druga przypadłość pomaga mi podpaska urologiczna


RE: ciaza - Kaszana - 05-01-2016 12:08

Największą dolegliwością po ciąży, jest brak ciszy i niewyspanie. U wielu osobników zauważa się także stany depresyjne Smile


RE: ciaza - devlin - 25-01-2016 14:25

u mnie takie nietrzymanie trwało jakieś 2 tygodnie ale ćwiczyłam dużo kegla i nie było problemu - natomiast czasami może się to zmienic w wnm i wtedy czasami potrzeba nawet kupić pieluchomajtki dla dorosłych - lekarz zazwyczaj zaleca wtedy elektrostymulacje takimi specjalnymi prądami, podobno pomaga Smile


RE: ciaza - kostusia - 19-02-2016 20:36

Ciąża to ciągłe mdłości i zawroty głowy. Ja teraz obawiam się zakrzepicy bo strasznie bolą mnie nogi, puchną no i mam taki rwący ból, żył. Czy ktoś wie jakieobjawy zakrzepicy nóg są odczuwalne dla osób które ją mają ?


RE: ciaza - AnnaMaria - 24-02-2016 01:51

Ja zawsze stresuje się okresem i mam przy tym zespół jelita drażliwego (który pojawia się rzadko, ale jednak czasem przy ciąży) i zawsze wtedy się stresuje Smile


RE: ciaza - Maziaja - 01-03-2016 12:18

Ciąża to piękny stan ale najbardziej cieszy mnie szykowanie całej wyprawki. Czytam co będzie potrzebne, jakie kosmetyki, emolium opinie. Lubię też przeglądać blogi w tym temacie. Szał pał. Już chcę urodzićSmile


RE: ciaza - dziewczynaszamana - 10-03-2016 14:54

Serio Ci się do tego spieszy? Big Grin


RE: ciaza - Migutta - 17-03-2016 02:00

Z tego co wiem, to po ciąży wiele kobiet zmaga się z nietrzymaniem moczu. Na tę dolegliwość polecam profesjonalny zabieg http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/laserowe-leczenie-nietrzymania-moczu Nie ma sensu się męczyć.


RE: ciaza - kostusia - 19-03-2016 13:44

Po ciąży raczej nie wiele objawów zostało jednak podczas ciąży ciągle miałam brak magnezu w organiźmie przez co bardzo xle się czułam. Teraz staram się uzupełniać go tak często jak tylko mogę Smile