Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włoska kuchnia w Warszawie
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Włoska kuchnia w Warszawie
Witajcie, jestem miłośniczką jedzenia, kocham wyważony smak. Moją ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska warszawa. Ostatnio znalazłam godne polecenia miejsc, restauracja warszawa targówek, bo o niej mowa, ma najlepsze menu jakie widziałam. W ofercie znajduje się również oryginalna włoska pizza warszawa centrum. Mniam.

Moje poprzednie tematy:
20-02-2019 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maria Pe
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Włoska kuchnia w Warszawie
Świetnie, dziękuje za polecenie, bo akurat szukam miejsc, rozglądam się, gdzie są jakieś fajne restauracje w warszawie, do których można pójść ze znajomymi. Ja co prawda jestem większym miłośnikiem kuchni polskiej, naszych rodzimych smaków, ale warto czasami popróbować też czegoś nowego. Każda rekomendacja zatem w cenie!

Moje poprzednie tematy:
24-02-2019 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Włoska kuchnia w Warszawie
A może bardziej kierunek hiszpański? Jest taka fajna hiszpańska restauracja w centrum Warszawy Bilbao. Dzięki obfitym tradycyjnym daniom ze wszystkich zakątków Hiszpanii i barowi Pintxos jest to idealne miejsce na wyjątkowy i pyszny posiłek. Dla tych, którzy szukają czegoś nieco innego, bar z sangrią jest świetną opcją.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2023 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuchnia elacara 42 4,060 28-10-2023 08:03
Ostatni post: foxi
  meble kuchnia karumas 25 1,123 05-09-2023 12:20
Ostatni post: Henryk3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS