Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kuchnia
Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.

Moje poprzednie tematy:
07-04-2020 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Kuchnia
Wiem, że Solarz w Krakowie to teraz najpopularniejszy i według mnie najlepszy producent mebli na wymiar. Przede wszystkim posiadają własny dział projektowy oraz produkcyjny. Dochodzą do tego kontakty z producentami AGD, więc bierzesz komplet na znacznie lepszych cenach.

Moje poprzednie tematy:
08-04-2020 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kuchnia
Ja chciałem żeby meble powiększyły jakoś optycznie moją kuchnię, bo normalnie jest dosyć mała. Na szczęscie dzięki pomocy firmy JOPP Design z Krakowa wszystko wyszło idealnie.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
08-04-2020 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kuchnia
Jak dla mnie priorytetem w kuchni jest porządna lodówka. My akurat postawiliśmy na tą lodówkę https://www.neonet.pl/lodowki-i-zamrazar...1mcuz.html to sprzęt, który swoim wyglądem od razu mnie urzekł. Do wyglądu można również śmiało zaliczyć jej funkcjonalność, pojemność oraz to że jest łatwa w utrzymaniu czystości. My zamówiliśmy ją właśnie od firmy Neonet - bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta, a zamówienia są realizowane wyjątkowo sprawnie.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2020 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Kuchnia
Moim zdaniem meble kuchenne na wymiar to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Niemniej jednak nie możemy zapominać także o niezwykle ważnych sprzętach kuchennych, takich jak np. lodówka. na http://www.kuchnie-nowoczesne.pl/nowocze...-wiedziec/ możemy dowiedzieć, czym kierować się przy zakupie lodówki side by side i jestem przekonana, że będą to nader pomocne poradySmile.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2020 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
benecka
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kuchnia
zastanawiając się nad zakupem jakiegokolwiek urządzenia AGD, warto weryfikować także jego popularność wśród kupujących. Dobra frytkownica opinie ma zazwyczaj korzystne, a urządzenie o kiepskich parametrach najczęściej ma złe recenzje. Ta strona: frytkownica ranking powinna was zainteresować.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2020 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kuchnia
Skoro już poruszono temat kuchennego agd to według mnie warto także spojrzeć na ofertę AGD od Smeg Tutaj https://iguanasklep.pl/smeg# jest spory wybór czajników,mikserów, blenderów ,ekspresów do kawy itp w dobrych cenach. Jest to sprzęt wysokiej jakości a więc jak zakupicie taki sprzęt raz to już będzie Wam służyć przez wiele długich lat Smile No i jest mega stylowy Big Grin

Moje poprzednie tematy:
22-07-2020 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Kuchnia
(07-04-2020 10:13)elacara napisał(a):  Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.

Ja też się zgadzam, że meble na wymiar to bardzo fajna opcja. Mają na prawdę bardzo wiele zalet chociaż oczywiście ich zakup wiąże się z jakimś stosunkowo większym kosztem. Ale na pewno mebel zaprojektowany ściśle według naszych potrzeb to dobra sprawa. Tutaj macie też fajną firmę produkującą meble kuchenne na wymiar https://dynarekmeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/ - firma jest z Lublina.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2020 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Kuchnia
Ja ostatnio kupiłam rewelacyjną frytkownicę https://mpm.pl/produkty/wyposazenie-kuch...ica-df802/ . Jest świetna, jest to o wiele lepsze niż smażenie frytek na oleju.

Moje poprzednie tematy:
07-06-2021 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Kuchnia
W każdej kuchni najważniejsze są dodatki, bo to od nich zależy charakter pomieszczenia. Ważne są naczynia, takie jak kubki. Mi spodobał się ten https://nettrading.pl/kubki/kubek-z-pokr...blue-350ml . Jest on oryginalny i pojemny, ma aż 350 ml. Ciekawym dodatkiem jest złota łyżeczka, która jest dopasowana do grafiki kubka. Dzięki dołączonej pokrywce każdy napój może być dłużej ciepły. Może to być ciekawy pomysł na prezent.

Moje poprzednie tematy:
08-06-2021 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  meble kuchnia karumas 25 1,055 05-09-2023 12:20
Ostatni post: Henryk3
  Włoska kuchnia w Warszawie MonikaRab 2 1,185 01-09-2023 20:36
Ostatni post: danosia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS