Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Włoska kuchnia w Warszawie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Włoska kuchnia w Warszawie (/showthread.php?tid=31683)



Włoska kuchnia w Warszawie - MonikaRab - 20-02-2019 12:19

Witajcie, jestem miłośniczką jedzenia, kocham wyważony smak. Moją ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska warszawa. Ostatnio znalazłam godne polecenia miejsc, restauracja warszawa targówek, bo o niej mowa, ma najlepsze menu jakie widziałam. W ofercie znajduje się również oryginalna włoska pizza warszawa centrum. Mniam.


RE: Włoska kuchnia w Warszawie - Maria Pe - 24-02-2019 13:23

Świetnie, dziękuje za polecenie, bo akurat szukam miejsc, rozglądam się, gdzie są jakieś fajne restauracje w warszawie, do których można pójść ze znajomymi. Ja co prawda jestem większym miłośnikiem kuchni polskiej, naszych rodzimych smaków, ale warto czasami popróbować też czegoś nowego. Każda rekomendacja zatem w cenie!


RE: Włoska kuchnia w Warszawie - danosia - 01-09-2023 20:36

A może bardziej kierunek hiszpański? Jest taka fajna hiszpańska restauracja w centrum Warszawy Bilbao. Dzięki obfitym tradycyjnym daniom ze wszystkich zakątków Hiszpanii i barowi Pintxos jest to idealne miejsce na wyjątkowy i pyszny posiłek. Dla tych, którzy szukają czegoś nieco innego, bar z sangrią jest świetną opcją.