Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ginekolog Warszawa
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ginekolog Warszawa
Jakiego dobrego ginekologa w Warszawie polecicie?

I w jaki sposob go wybrać? Dodam,ze wybieram się do lekarza po raz pierwszy i nie wiem w sumie czego sie spodziewac.
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
16-11-2018 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ginekolog Warszawa
Nie ma sie czego wstydzić. amiętaj, że ginekolog to taki sam lekarz, jak każdy inny. Jego rolą jest pomóc Ci jak najlepiej dbać o swoje zdrowie. Nie traktuj ginekologa tylko jako źródło recept na środki antykoncepcyjne. Ale również lekarza, który będzie dbał o Twoje zdrowie.

Polecam zapisać się na pierwszą wizyte prywatnie. Bardzo dobry ginekolog pracuje prywatnie w Balumedzie:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

konkretnie pani doktor Mazanowska Natalia, do której sama chodze regularnie.

Moje poprzednie tematy:
16-11-2018 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ginekolog Warszawa
kieruj się opiniami pacjentek przede wszystkim, ja tak trafiłam do mojego lekarza dr Tadeusza Kirzyńskiego z przychodni KEN. Nie powiem cena za wizytę też miała znaczenie, ale dwie koleżanki do niego wcześniej chodziły i bardzo polecały. Potwierdzam, lekarz jest super, bardzo kompetentny, życzliwy i kulturalny. Delikatnie bada.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2018 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Ginekolog Warszawa
Mam 37 lat. Gdzieś od około tygodnia boli mnie lewa pierś i wyczułam guzka. Sam guzek przy dotyku nie jest bolesny, ale raczej tkanka w pobliżu guzka i ogólnie pierś mnie boli gdy ruszam przedramieniem, ból nie jest mocny, ale jest.
Logiczne, że muszę iść do lekarza i dziś będę szła do ogólnego po skierowanie i tu właśnie nie wiem o jakie dokładnie skierowanie poprosić, to znaczy czy na mammografię czy na usg piersi bo znalazłam centrum gdzie mogła bym wykonać takie badanie https://medycynadab.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
27-11-2018 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
UncleBen
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Ginekolog Warszawa
Jeżeli chodzi o tego lekarza to mnie również w moim mieście czeka ginekolog kraków to również spore miasto jak i warszawa ale mam nadzieję że uda mi się szybko znaleźć odpowiedniego, nie mam jeszcze tutaj lekarza ponieważ mieszkam tu od niedawna.

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2019 22:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,072
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Ginekolog Warszawa
    Tez nie mogę narzekać na swojego lekarza, bo od kilku miesięcy zmagam się z zakażeniem wirusem HPV, wiem że jest ono powszechne i większości przypadków niegroźne ale ja bym jednak wolała się pozbyć tego z organizmu. Póki co jest tylko żel Papilocare, który wspomaga leczenie zmian wywołanych wirusem, nie ma nic innego typowo na objawy zakażenia w obrębie szyjki macicy

    Moje poprzednie tematy:
    12-06-2019 12:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ewiska0
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 22
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Ginekolog Warszawa
    Jeśli chodzi o ginekologa z Warszawy to sama tez dość długo szukałam i lekarza i jakiejś poradni, która ma dość bogatą ofertę usług. Trochę szukałam, ale udało mi się znaleźć to miejsce: https://warszawa.klinikabocian.pl/klinik...oloznictwo i chodzę tam już od niecałych dwóch lat. Lekarze są bardzo delikatni, dyskretni i spokojnie odpowiadają na pytania nawet najbardziej niedoświadczonych pacjentek. Podoba mi się też takie indywidualne i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Dla mnie to jest odpowiednie miejsce i dla młodych dziewczyn, które stresują się pierwszą wizyta, jak i dla bardziej doświadczonych kobiet, które planują lub już są w ciąży

    Moje poprzednie tematy:
      18-06-2019 15:26
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ewelina546
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 573
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Ginekolog Warszawa
      Moim ginekologiem jest dr Małgorzata Figat. Chodzę do niej prywatnie do Wilmedu na Wilanowie. Miła kobieta, kompetentna. Chodzę regularnie na wizyty i póki co nie mam zamiaru zmieniać lekarza. Ta Pani doktor jak i cała przychodnia bardzo mi odpowiada.

      Moje poprzednie tematy:
      25-06-2019 16:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Amelka01
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 628
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Ginekolog Warszawa
      W trakcie ciązy powinnismy postawic na porzadnego ginekologa - poszukiwania najlepiej zaczac juz w fazie planowania ciazy, no bo zdrowie w ciąży jest najważniejsze. Warto obserwować stan zdrowia naszego przyszlego maluszka jak juz bedziemy w stanie blogoslawienstwa Smile .Np. dobrze jest wykonać badania prenatalne ,a dokladnie te genetyczne i test pappa, chociaz wlasnie ginekolog powinien nam o tym powiedziec. Wiele kobiet się na to rozwiązanie decyduje ponieważ dzięki takiemu testowi mogą wykluczyć najróżniejsze wady genetyczne u dziecka. Moim zdaniem warto się tym zainteresować bliżej, a zwłaszcza kiedy jestesmy w pierwszych tygodniach ciązy http://badanieprenatalne.com/rozwoj-zaro...j-dziecka/ To coś wspanialego

      Moje poprzednie tematy:
      29-06-2019 00:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sammas
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 394
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Ginekolog Warszawa
      W zasadzie ja chodzę do ginekologa tylko po recepty na vines, odkąd biorę hormonalna antykoncepcję skończyły się u mnie problemu z regularnością miesiączek i nie dokucza mi PMS nie mam więc potrzeby tak często chodzić do tego lekarza

      Moje poprzednie tematy:
      29-06-2019 12:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Depilacja brazylijska Warszawa- kogo polecacie ? maminka 1 268 11-01-2024 15:05
      Ostatni post: barto776
        Psycholog Warszawa kamilla 7 634 03-10-2023 11:47
      Ostatni post: patisia78

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS