Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ginekolog Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jakiego dobrego ginekologa w Warszawie polecicie?

I w jaki sposob go wybrać? Dodam,ze wybieram się do lekarza po raz pierwszy i nie wiem w sumie czego sie spodziewac.
Nie ma sie czego wstydzić. amiętaj, że ginekolog to taki sam lekarz, jak każdy inny. Jego rolą jest pomóc Ci jak najlepiej dbać o swoje zdrowie. Nie traktuj ginekologa tylko jako źródło recept na środki antykoncepcyjne. Ale również lekarza, który będzie dbał o Twoje zdrowie.

Polecam zapisać się na pierwszą wizyte prywatnie. Bardzo dobry ginekolog pracuje prywatnie w Balumedzie:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

konkretnie pani doktor Mazanowska Natalia, do której sama chodze regularnie.
kieruj się opiniami pacjentek przede wszystkim, ja tak trafiłam do mojego lekarza dr Tadeusza Kirzyńskiego z przychodni KEN. Nie powiem cena za wizytę też miała znaczenie, ale dwie koleżanki do niego wcześniej chodziły i bardzo polecały. Potwierdzam, lekarz jest super, bardzo kompetentny, życzliwy i kulturalny. Delikatnie bada.
Mam 37 lat. Gdzieś od około tygodnia boli mnie lewa pierś i wyczułam guzka. Sam guzek przy dotyku nie jest bolesny, ale raczej tkanka w pobliżu guzka i ogólnie pierś mnie boli gdy ruszam przedramieniem, ból nie jest mocny, ale jest.
Logiczne, że muszę iść do lekarza i dziś będę szła do ogólnego po skierowanie i tu właśnie nie wiem o jakie dokładnie skierowanie poprosić, to znaczy czy na mammografię czy na usg piersi bo znalazłam centrum gdzie mogła bym wykonać takie badanie https://medycynadab.pl/ .
Jeżeli chodzi o tego lekarza to mnie również w moim mieście czeka ginekolog kraków to również spore miasto jak i warszawa ale mam nadzieję że uda mi się szybko znaleźć odpowiedniego, nie mam jeszcze tutaj lekarza ponieważ mieszkam tu od niedawna.
Tez nie mogę narzekać na swojego lekarza, bo od kilku miesięcy zmagam się z zakażeniem wirusem HPV, wiem że jest ono powszechne i większości przypadków niegroźne ale ja bym jednak wolała się pozbyć tego z organizmu. Póki co jest tylko żel Papilocare, który wspomaga leczenie zmian wywołanych wirusem, nie ma nic innego typowo na objawy zakażenia w obrębie szyjki macicy
Jeśli chodzi o ginekologa z Warszawy to sama tez dość długo szukałam i lekarza i jakiejś poradni, która ma dość bogatą ofertę usług. Trochę szukałam, ale udało mi się znaleźć to miejsce: https://warszawa.klinikabocian.pl/klinik...oloznictwo i chodzę tam już od niecałych dwóch lat. Lekarze są bardzo delikatni, dyskretni i spokojnie odpowiadają na pytania nawet najbardziej niedoświadczonych pacjentek. Podoba mi się też takie indywidualne i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Dla mnie to jest odpowiednie miejsce i dla młodych dziewczyn, które stresują się pierwszą wizyta, jak i dla bardziej doświadczonych kobiet, które planują lub już są w ciąży
Moim ginekologiem jest dr Małgorzata Figat. Chodzę do niej prywatnie do Wilmedu na Wilanowie. Miła kobieta, kompetentna. Chodzę regularnie na wizyty i póki co nie mam zamiaru zmieniać lekarza. Ta Pani doktor jak i cała przychodnia bardzo mi odpowiada.
W trakcie ciązy powinnismy postawic na porzadnego ginekologa - poszukiwania najlepiej zaczac juz w fazie planowania ciazy, no bo zdrowie w ciąży jest najważniejsze. Warto obserwować stan zdrowia naszego przyszlego maluszka jak juz bedziemy w stanie blogoslawienstwa Smile .Np. dobrze jest wykonać badania prenatalne ,a dokladnie te genetyczne i test pappa, chociaz wlasnie ginekolog powinien nam o tym powiedziec. Wiele kobiet się na to rozwiązanie decyduje ponieważ dzięki takiemu testowi mogą wykluczyć najróżniejsze wady genetyczne u dziecka. Moim zdaniem warto się tym zainteresować bliżej, a zwłaszcza kiedy jestesmy w pierwszych tygodniach ciązy http://badanieprenatalne.com/rozwoj-zaro...j-dziecka/ To coś wspanialego
W zasadzie ja chodzę do ginekologa tylko po recepty na vines, odkąd biorę hormonalna antykoncepcję skończyły się u mnie problemu z regularnością miesiączek i nie dokucza mi PMS nie mam więc potrzeby tak często chodzić do tego lekarza
Stron: 1 2 3
Przekierowanie