Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko
Autor Wiadomość
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Dziecko
(30-06-2020 15:58)Urd napisał(a):  O, to cieszę się, że moja opinia mogła pomóc. A jak telefon sprawuje się wam z perspektywy czasu?
Pomoc na forum zawsze mile widziana Blush

A jak waszym zdaniem sprawdzają się do spędzania wspólnego czasu z dzieckiem takie na przykład pomoce dydaktyczne https://juniora.pl/pomoce-dydaktyczne-pr...-c-77.html - tutaj jest bardzo fajny wybór.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2020 13:09 przez grajcarek.)
23-07-2020 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Dziecko
W którymś momencie trzeba także wybrać szkołę dla swojego dziecka i może to być niełatwe zadanie. Warto sprawdzić, jakie placówki są w okolicy. Prywatne szkoły takiej jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to dzisiaj lepsze szkoły. Tutaj np. dziecko uczy się dużo angielskiego.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2020 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Dziecko
Właśnie jestem w ciąży i to na ostatnich nogach. To moja pierwsza ciąża, także wiecie- stresuję się... Przede wszystkim zastanawiam się przykładowo - jak długo karmić piersią ? Czy stosować mleko modyfikowane do dokarmiania?

Moje poprzednie tematy:
31-07-2020 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Dziecko
A jak mogę poradzić sobie z problemem jakim jest zapalenie stulejki u dziecka ? Mój synek najprawdopodobniej cierpi na stulejkę a do lekarza jest dość duża kolejka i chcę pomóc mu zanim dobijemy sie do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2020 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Dziecko
Jak jesteśmy w temacie dzieci to warto pomyśleć o zabawkach ale takich które wpłyną na jego rozwój. Ja bym stawiała na taki drewniany plac do domu https://www.figelo.com/pl/c/Sklep/27 Nie tylko rozwinie motorykę dziecka ale pozwoli mu się wyszaleć a sam plac łatwo można złożyć więc nie zajmie miejsca.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2020 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Dziecko
Zabawki zabawkami ale ja pomyślałabym również o smartwatch dla dziecka z gps który pozwoli na bezpieczne wyjście do szkoły. Wiele osób stara się w jakiś sposób trzymać piecze nad pociechą, a taki zegarek tylko ułatwi lokalizacje jeśli zajdzie taka potrzeba.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2020 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Dziecko
A kupujecie dzieciom książeczki? My mamy ulubioną księgarnię, gdzie zawsze znajduję dobre propozycje dla moich pociech. Ostatnio trafiłam na tą ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/zima-na-ulic...04375.html To książeczka bez tekstu, tyklo z barwnymi ilustracjami które przybliżają dzieciom świąteczny czas. Dziecko na podstawie obrazków tworzy swoje własne historie.

Moje poprzednie tematy:
12-12-2020 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
megan
Member
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Dziecko
A macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia u noworodka karmionego sztucznie ja osobiście nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić, ale znalazłam ciekawy i bardzo pomocny poradnik, który bardzo mi pomógł.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2021 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Dziecko
Opieka nad dziećmi to niesamowity wysiłek, tyle ciężkich decyzji. Możecie jakieś mleko plecić? na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie-m...psze/4101/ poczytajcie sobie, moim zdaniem wiele ciekawych porad jak tak jak ja szukacie najlepszego mleka

Moje poprzednie tematy:
08-02-2021 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
farah557
Member
***

Liczba postów: 97
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Dziecko
Prawdziwym wyzwaniem jest zorganizowanie ciekawych wakacji z dziećmi. My od jakiegoś czasu zawsze jeździmy na urlop nad jezioro, by dzieciaki mogły wyszaleć się w wodzie. Mój syn bardzo zainteresował się żeglarstwem, co bardzo mnie cieszy. Właśnie jestem na etapie szukania dla niego nowej odzieży z pianki. Widziałam na https://easy-surfshop.pl/, że mają ciekawe promocje, więc warto skorzystać Smile

Moje poprzednie tematy:
23-02-2021 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co zrobić gdy dziecko nie chce się uczyć? Oliwa 0 1,007 03-10-2017 09:21
Ostatni post: Oliwa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS