Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrza
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,233
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Aranżacja wnętrza
Jak już mowa o aranżacji wnętrz, to nie ukrywam że ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą podłogi w moim mieszkaniu. Znajomych podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili rozważyła sobie usługi od firmy https://podlogizcharakterem.pl/ i muszę płynąć, że ofertę mają naprawdę bardzo interesującą. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich propozycji

Moje poprzednie tematy:
12-02-2023 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Aranżacja wnętrza
Wiecie, jak jak przykleić listwy przypodłogowe ? Poszukujecie konkretnych propozycji, inspiracji i porad krok po kroku? Pamiętajcie, że od takich rzeczy również mamy internet i można szukać różnych propozycji. Śmiało sobie skorzystajcie!

Moje poprzednie tematy:
21-02-2023 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,437
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #43
RE: Aranżacja wnętrza
Efektownym dodatkiem do wnętrz są obrazy na płótnie. Znajdziecie je na https://digitaldruk.pl/. Wyglądają rewelacyjnie w każdym wnętrzu ponieważ firma nie oszczędza na materiałach a sam nadruk wykonują w pełni ekologicznymi tuszami pigmentowymi. W ofercie posiadają również personalizowane wydruki, plakaty, plakaty w ramie, plakaty w antyramie, napisy, tryptyki, naklejki i wiele więcej. Polecam

Moje poprzednie tematy:
23-02-2023 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Aranżacja wnętrza
Jak chodzi o mnie to zaczęłam się zastanawiać nad dekoracjami, jakie oferuje firma mech4u. A dokładnie chodzi mi o panele z mchem - nieźle się prezentują i są one całkowicie naturalne (w sensie ten mech). Myślę, że kupię sobie jedną taką kompozycję.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2023 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Aranżacja wnętrza
Od zawsze interesowałam się sztuką, więc podczas urządzania mieszkania w pierwszej kolejności pomyślałam o zakupie obrazu do salonu. Na stronie https://uwalls.pl/obrazy-reprodukcje/obr...n-van-rijn znalazłam rembrandt obrazy w przystępnych cenach i zdecydowałam się na zakup reprodukcji jednego z jego dzieł. Dzięki drukowi na płótnie oryginalny obraz został idealnie odwzorowany, a dostępność różnych rozmiarów pozwoliła na uzupełnienie sciany w salonie. Jest to także rozwiązanie stosunkowo tanie w porównaniu z oryginałami. Jeśli jesteście również fanami sztuki, to polecam rozejrzeć się za reprodukcjami w wersji drukowanej.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2023 04:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Aranżacja wnętrza
Ja właśnie przeglądam gniazdka Karlik i panele. Planujemy generalny remont naszego mieszkania i chcę wszystko co się da zamówić przez internet.

Moje poprzednie tematy:
05-03-2023 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Aranżacja wnętrza
Aranżując nowe mieszkanie, trzeba zwracać uwagę na funkcjonalność. Dzieci zazwyczaj mają jeden wspólny pokój, dlatego można im kupić łóżko piętrowe. Mi podoba się to https://martimeble.pl/lozka-pietrowe-dla...-mono.html . Ma ładną, stalową ramę w kolorze białym, więc będzie pasowało do każdego wnętrza. Cena jest w porządku. Dodatkowo dzieci będą miały więcej przestrzeni do zabawy czy do nauki. Warto to przemyśleć.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2023 20:45 przez marysia8383.)
09-03-2023 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,475
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #48
RE: Aranżacja wnętrza
Jeżeli jesteście zainteresowani wykorzystaniem sztukaterii w Waszych wnętrzach, to polecam Wam sprawdzić ofertę studia dekoracyjnego Rzecz Gustu, w którego ofercie znajdziecie m.in. listwy przypodłogowe szare w atrakcyjnej cenie. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,233
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Aranżacja wnętrza
Świetne meble takie jak kanapa Warszawa możesz utrafić tutaj https://najpiekniejszemeble.com/22-sofy-kanapy gdzie przede wszystkim stawia się na rozwiązania bardzo praktyczne i niezwykle konkretne zarazem. Dzięki temu masz szansę na naprawdę świetne jakościowo propozycje, które będą spełniać wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania zarazem. Sprawdź ich koniecznie.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Aranżacja wnętrza
Chcę zaaranżować nowocześnie loftowo mój salon teraz, szukam ofert na meble i dodatki w tym stylu. Tutaj https://notodo.pl/meble-do-salonu-loft już jedną znalazłam i podoba mi się to że są to ręcznie robione meble.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aranżacja łazienki monikabert90 45 3,536 24-04-2024 10:41
Ostatni post: dajuber
  aranżacja wnetrz emprise 105 27,348 23-04-2024 11:25
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS