Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrza
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,233
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Aranżacja wnętrza
Witam! Jestem w trakcie aranżacji wnętrz mojego mieszkania . Urządzam go w stylu skandynawskim, dlatego tez poszukuję mebli oraz dodatków które będą wyjatkowe i oryginalne. Polecicie mi jakis dobry sklep gdzie mają takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie http://www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

Moje poprzednie tematy:
23-10-2018 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Aranżacja wnętrza
No najlepiej w stylu nowoczesnym Wink Ja ostatnio zastanawiałam się gdzie można kupić porządną i ładną porcelanę ręcznie zdobioną polskiego producenta. I trafiłam na super sklep z porcelaną https://urodastolu.pl/ Są zarówno zestawy "na bogato" jak i bardziej codzienne

Moje poprzednie tematy:
10-11-2018 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Aranżacja wnętrza
Ja nie lubię zbyt nowoczesnych wnętrz.

Moje poprzednie tematy:
10-11-2018 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Aranżacja wnętrza
A mi własnie bardzo podobają się nowocześnie urządzone wnętrza. Przede wszystkim nie są "zagracone", bo przy takich aranżacjach zwraca się uwagę na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Przy aranżowaniu wnętrza bardzo ważny jest wybór odpowiedniej podłogi. Do nowoczesnych wnętrz świetnie pasują podłogi ręcznie postarzane. Mimo, że podłoga wyglada na starą świetnie komponuje się z nowoczesnymi meblami i dodatkami. Na stroni firmy Baltic Wood możecie zobaczyć jak dokładnie wygląda taka podłoga.

Moje poprzednie tematy:
15-11-2018 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Aranżacja wnętrza
Wiecie, jaki jest pierwszy krok, kiedy zaczynamy wykonywać dla siebie wystój wnętrz? Jeśli jeszcze nie, to podpowiem, że jest to wybór stylu lub wybór połączenia ze sobą dwóch stylów jednocześnie. Jest to wszystko po to, aby wiedzieć, w którym kierunku kierować każdy wybór i po to, aby nie zrobił się misz masz. Na stronie http://archiweb.pl/aktualnosci/aranzacje...-stylu-44/ jest wszystko fajnie wyjaśnione. Tam też sprawdzisz, jakie style są dostępne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2018 13:48 przez magda676.)
18-11-2018 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Aranżacja wnętrza
Wiadomo, że przy aranżowaniu swojego domu wszystkie aspekty się liczą. Czy to kolor ścian, czy dekoracje czy rodzaj mebli. Jak więc szukacie fajnego pomysłu na wykończenie swoich podłóg to warto zwrócić uwagę przykładowo na płytki tubądzin https://plytki24.pl/tub-dzin/cat_4.html ,które można wykorzystać do najróżniejszych pomieszczeń i wyróżnia je nie tylko solidne wykonanie, ale ciekawe wzory oraz kolory. Takie płytki wzbogacą każde wnętrze.

Moje poprzednie tematy:
10-12-2018 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moksynka
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Aranżacja wnętrza
Uwielbiam nowoczesny styl Wink W udekorowaniu mojego mieszkania pomógł mi profesjonalny architekt wnętrz. Bez jego pomocy moje mieszkanie nie wyglądałoby tak przepięknie i gustownie.

Moje poprzednie tematy:
    11-12-2018 12:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polya1982
    Member
    ***

    Liczba postów: 82
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Aranżacja wnętrza
    Jeśli chodzi o dekoracje do stylu skandynawskiego to na pewno bardzo fajnie sprawdzą się obrazy czarno białe na ścianę. Będą na pewno fajnie się komponowały z meblami oraz kolorami ścian. Jest to prosty i skuteczny sposób na ożywienie wnętrza oraz nadanie mu charakteru. Takie obrazy prezentują się naprawdę ładnie i są idealnym prezentem na parapetówki Smile

    Moje poprzednie tematy:
      06-01-2019 19:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      toddler00
      Member
      ***

      Liczba postów: 196
      Dołączył: Nov 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Aranżacja wnętrza
      Niestety nie mam pojęcia jak zaaranżować wnętrze mojego mieszkania. Znacie jakiegoś dobrego architekt wnętrz kraków? Kogoś godnego polecenia, osobę która w pełni zrozumie moje oczekiwania.

      Moje poprzednie tematy:
      07-01-2019 12:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Anika
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Aranżacja wnętrza
      Aranżacja to bardzo ważna etap podczas remontu mieszkania. Trzeba zwracać uwagę na najmniejszy detal. Blush . Ja gdy remontowałam swoje pierwsze mieszkanie miałam koncepcję , że chcę mieć jak najwięcej drewna. Dlatego wstawiłam między innymi drzwi wewnętrzne drewniane aby uzyskać aranżację jak najbardziej przypominającą skandynawską.

      Moje poprzednie tematy:
        07-01-2019 13:15
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Aranżacja łazienki monikabert90 45 3,519 24-04-2024 10:41
        Ostatni post: dajuber
          aranżacja wnetrz emprise 105 27,319 23-04-2024 11:25
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS