Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które ubezpieczenie?
Autor Wiadomość
nijerianv
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Które ubezpieczenie?
Zastanawiam się nad opcja wykupienia ubezpieczenia na życie, ale nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia. Czy znacie może jakiekolwiek rankingi tego rodzaju w Necie? Czy uważacie, że na Ubezpieczenie na życie online z rankingubezpieczennazycie.pl są poprawne wiadomości? Będę niezwykle wdzięczny za wszelkiego typu porady oraz sugestie w tym zakresie tematycznym.
Moje poprzednie tematy:


Czasem wszystko zostawało w rodzinie. Nawet jeśli jej członkowie się nienawidzili.
18-09-2018 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Które ubezpieczenie?
Sporo różnego rodzaju polis znajdziesz również na stronie https://polisoteka.pl . Warto zatem zerknąć sobie, czy w ofercie mają to, czego akurat szukasz. Przy okazji możesz porównać sobie informacje, które znajdziesz na stronie z tymi, o których piszesz.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2019 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
janek44
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Które ubezpieczenie?
Jak chodzi o mnie to ja zawsze wybieram najlepsze ubezpieczenie.Z tego ubezpieczenia jestem bardzo zadowolony.
Moje poprzednie tematy:


    dom-inteligentny.pl
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2019 12:09 przez janek44.)
    14-01-2019 12:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Które ubezpieczenie?
    Generalnie zawsze najlepiej byłoby wybierać takie ubezpieczenia, które gwarantują nam szeroki zakres ochrony, a jednocześnie składka w ich przypadku jest przystępna. Dlatego też moim zdaniem jeżeli chodzi zarówno o ubezpieczenie emerytalne, jak i ubezpieczenie dzieci, bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada Prudential.pl . Jeżeli chodzi o pierwszą propozycję, a zatem to związane z emeryturą, zyskujemy tutaj zarówno ubezpieczenie na życie, jak i długoterminowy program kapitałowy. Przy czym możemy zyskać m.in.:premie roczne i końcowe, odpowiednie zabezpieczenie bliskich, a jednocześnie rozwiązanie to jest na tyle elastyczne, że bez problemów będzie można je dopasować do naszych wymagań oraz możliwości.

    Moje poprzednie tematy:
    23-06-2019 18:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Które ubezpieczenie?
    Ubezpieczenie to rzeczywiście jedna z ważniejszych rzeczy jeśli chcemy się czuć w pełni komfortowo czy to na wyjeździe czy po prostu w zwykłej codzienności. Dla mnie osobiście jako, że bardzo często spędzam czas w samochodzie jest ubezpieczenie komunikacyjne. To do czego zachęcam każdego, a w tym momencie również i Was to wykupienie czegoś więcej niż tylko zwykłe OC. Według mnie warto się zdecydować chociażby na ubezpieczenie NNW, którym objęty jest zarówno kierowca jak i pasażer. Ofertę taką możecie znaleźć na stronie https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komun...zenie-nnw/ . Sam z niej skorzystałem w tym roku i szczerze mogę powiedzieć, że czuje się dużo bardziej spokojniejszy. Już nawet nie chodzi o mnie, jednak o ludzi którzy jadą ze mną. Wyrzuty, jakie miałbym w przypadku gdyby się im coś stało z mojej winy byłyby na pewno bardzo dużo, a tak to przynajmniej zapewniam im ubezpieczenie. Mam nadzieję, że skorzystacie na tym wpisie i weźmiecie to pod uwagę podczas następnego zakupu polisy Smile

    Moje poprzednie tematy:
    24-07-2019 19:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleja5
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 259
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Które ubezpieczenie?
    Jeżeli chodzi o ubezpieczenie, to już się nauczyłam, że to rzecz na której nie można oszczędzać. Tutaj liczy się przede wszystkim nasze zdrowie jeżeli to ubezpieczenie chociażby turystyczne, ale też całkowity zwrot kosztów. Polecam skorzystać z tego kalkulatora - https://kalkulator.ubea.pl/, gdzie można sobie policzyć co nas interesuje Wink

    Moje poprzednie tematy:
    26-07-2019 11:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    barto776
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,034
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Które ubezpieczenie?
    Kalkulator ubezpieczeń na życie pozwala wybrać najlepsze ubezpieczenie w dobrej cenie. Na stronie http://www.24opole.pl/29607,Jak_dobrze_w...omosc.html znajdziecie mnóstwo porad i opisów, które pomagą Wam wybrac odpowiednie ubezpieczenie. Pozdrawiam .

    Moje poprzednie tematy:
    27-07-2019 15:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    pieknyolek
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 563
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Które ubezpieczenie?

    Moje poprzednie tematy:
    01-08-2019 14:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    pieknyolek
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 563
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Które ubezpieczenie?
    Zapraszam na stronę ubezpieczenie samochodu oc szczecin
    http://tania-polisa.com/o-nas/


    ---
    OCP Warszawa https://www.fullpolisa.pl/wylicz-skladke.../warszawa/

    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2020 03:54 przez pieknyolek.)
    13-08-2019 10:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Które ubezpieczenie?
    Świetnie, że wypowiadacie się w takich kwestiach. Dobór odpowiedniego ubezpieczenia rzeczywiście nie jest prostą sprawą. Jeśli chcecie ułatwić sobie ten proces to polecam zajrzeć na stronkę: http://kalkulator-ubezpieczen.pl/ Znajdziecie na niej szczegółowe porównanie ubezpieczeń. Dzięki niemu udało mi się wybrać odpowiednie ubezpieczenie, które spełniło moje wszystkie oczekiwania, wymagania.

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2019 10:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kosmetyki, które nie zapychają mirka 6 365 11-09-2023 18:10
    Ostatni post: jjusti18

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS