Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław - sala konferencyjna
Autor Wiadomość
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wrocław - sala konferencyjna
Polećcie mi proszę jakąś dobrą salę konferencyjną we Wrocławiu. Chciałabym, aby była ona dobrze wyposażona, a także znajdowała się w dobrej lokalizacji. Przy okazji chciałabym kilkunastu gości zakwaterować więc dobrze by było, aby był tam też hotel.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2018 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FajerWerka2
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wrocław - sala konferencyjna
We Wrocławiu to jest spory wybór

Moje poprzednie tematy:
    23-06-2018 23:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Wrocław - sala konferencyjna
    Faktycznie - we Wrocławiu wybór jest spory. Przede wszystkim zacznij od wizyty na stronie http://www.wroclaw.salekonferencyjne.pl/. Ja wiem, że czasem ciężko podjąć konkretną decyzję dlatego napiszę Ci, na czym powinnaś się skupić. Po pierwsze - ważna jest lokalizacja danego obiektu. Wiadomo, że nie zakwaterujesz ludzi gdzieś w polu. Dlatego najlepiej wybrać obiekt w mieście, gdzie każdy po konferencji będzie mógł sobie wyjść na spacer czy do restauracji. Po drugie - wyposażenie. No właśnie - możesz też zapewnić gościom na przykład zabiegi w hotelowym SPA. Mi osobiście wydaje się to świetnym pomysłem ale wiele kwestii zależy też od Twojego budżetu i to właśnie na tym powinnaś się skupić.

    Moje poprzednie tematy:
    26-06-2018 14:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    trynut
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 376
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Wrocław - sala konferencyjna
    Jeżeli dopuszczasz też okolice wrcławia to sprawdź salę Austeria Niemczańska - jest tam też hotel i restaurcja. Zwłaszcza jeżeli chcesz żeby twoja konferencja była niezapomniana, to będzie to dobry wybór Wink

    Moje poprzednie tematy:
      20-09-2018 21:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Wrocław - sala konferencyjna
      Wrocławia akurat nie znam. Ale jak byście szukali miejsc w Warszawie to konferencja pod Warszawa wydaje mi się idealny miejscem. Zobaczcie https://www.hotellamberton.pl/konferencje/ To pięknie położony hotel - 15 km od centrum Warszawy. Nie dociera tu hałas miasta. Sale konferencyjne znajdują się na parterze. Z dźwiękoszczelnymi i mobilnymi ścianami co pozwala dostosowanie sal do swoich potrzeb. Gdy planujemy nocleg, to pokoje są naprawde wysokim standarcie. Parking przed hotelem bezplatny.

      Moje poprzednie tematy:
      22-09-2018 15:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zymek
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 5
      Dołączył: Sep 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Wrocław - sala konferencyjna
      Udało Wam się znaleźć jakieś miejsce? Czy mieli sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji?

      Moje poprzednie tematy:
        25-09-2018 19:09
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        zuzazuzanna
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 3
        Dołączył: Dec 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Wrocław - sala konferencyjna
        Ja polecam na konferencje Hotel Terminal. Rzut beretem od lotniska, więc jeśli organizujesz jakieś międzynarodowe spotkanie to jest jak znalazł. Łatwy dojazd samochodem i autobusem. Jest pięć dużych sal konferencyjnych, o nazwach związanych ze statkami kosmicznymi ;-) Do tego dysponują sporym foyer oraz lobby, co daje dodatkową przestrzeń. Oczywiście są dobrze wyposażone, to w końcu podstawa przy organizacji konferencji. Do dyspozycji jest rzutnik, projektor ekran itd. A zapomniałam dodać, że mają dostęp do światła dziennego i zaciemnienia. Nie wiem czy organizować będziecie konferencję z noclegiem, ale jest tam sporo miejsca. Na pewno ponad 50 pokoi. Urządzone ze smakiem i łózka całkiem wygodne. Smakowały mi śniadania, niby nic specjalnego, standardowe ale smaczne. Ogólnie restauracja podanie dania międzynarodowe i kuchni polskiej. A podobało mi się, że elementem wystroju wnętrz są zdjęcia na ścianach i tapety z atrakcyjnymi miejscami we Wrocławiu.

        Moje poprzednie tematy:
          13-12-2018 18:37
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Anna K.
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 6
          Dołączył: Dec 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #8
          RE: Wrocław - sala konferencyjna
          Z własnego doświadczenia mogę ci poradzić we Wrocławiu Haston City Hotel. Co prawda urządzałam tam konferencję dopiero raz ale obiekt bardzo miło mnie zaskoczył. Zacznijmy od świetnej lokalizacji. Goście praktycznie z całej Polski i nikt nie narzekał na problem z trafieniem. Hotel ma strzeżony parking z tego co pamiętam, także każdy samochód był bezpieczny. Obsłudze nie mogę nic zarzucić. Mila, pomocna, profesjonalna. Najlepiej jednak wspominam same sale konferencyjne. Długo wybierałam. Na szczęście, że mieszkam na miejscu, to pozwolono mi obejrzeć je wcześniej. Sale konferencyjne piękne, profesjonalne, nowoczesne, a przytulne jednocześnie. Super sprawa. Wyposażone kompleksowo. Z tego co pamiętam to jest tam 8 sal konferencyjnych, przy czym jedna z nich mieści aż 600 osób. W mojej sali konferencyjnej znajdował się projektor multimedialny świetnej jakości. Nikt nie narzekał również na nagłośnienie. Wszędzie byłam słyszalna na całej sali. Wszystkie te udogodnienia były w naprawdę rozsądnej cenia. A gdyby była potrzeba noclegu, to jest to hotel z około 200 miejscami noclegowymi. Pozdrawiam

          Moje poprzednie tematy:
            15-12-2018 19:14
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            halka
            Member
            ***

            Liczba postów: 86
            Dołączył: Nov 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #9
            RE: Wrocław - sala konferencyjna
            Przy okazji organizowania takiej konferencji pewnie przyda ci się jakiś dobry program to tworzenia prezentacji i wideo demonstracji. Ja zazwyczaj korzystam z https://www.vebo.pl/camtasia bo jest dość prosty w obsłudze. Ma sporo fajnych funkcji, które umożliwiają stworzenie interesującej prezentacjiSmile

            Moje poprzednie tematy:
            12-03-2019 22:12
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            orzeszkowa
            Senior Member
            ****

            Liczba postów: 285
            Dołączył: Oct 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #10
            RE: Wrocław - sala konferencyjna
            We Wrocławiu niby faktycznie jest troche tyl sal, ale z organizacji nie zawsze byłam zadowolona, bo a to sprzęt nawalał. A to nie było klimy albo nagle przestał łapać internet. Po jednej z zeszłorocznych wtop - straciliśmy klienta. Ostatnie realizacje mieliśmy tutaj http://glamour-wroclaw.pl/oferta-dla-grup/ i te śmialo moge polecic bo warunki umowy byly wypelnione, zespół zaangazowany i aktywny. Dobre warunki - miejsce do zaufania

            Moje poprzednie tematy:
            11-07-2019 00:12
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Wywóz odpadów budowlanych Wrocław karumas 4 370 05-02-2024 15:37
            Ostatni post: dajuber
              Skuteczne osuszanie budynków - Wrocław? arlta777 2 252 09-11-2023 17:47
            Ostatni post: patisia78

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS