Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wrocław - sala konferencyjna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polećcie mi proszę jakąś dobrą salę konferencyjną we Wrocławiu. Chciałabym, aby była ona dobrze wyposażona, a także znajdowała się w dobrej lokalizacji. Przy okazji chciałabym kilkunastu gości zakwaterować więc dobrze by było, aby był tam też hotel.
We Wrocławiu to jest spory wybór
Faktycznie - we Wrocławiu wybór jest spory. Przede wszystkim zacznij od wizyty na stronie http://www.wroclaw.salekonferencyjne.pl/. Ja wiem, że czasem ciężko podjąć konkretną decyzję dlatego napiszę Ci, na czym powinnaś się skupić. Po pierwsze - ważna jest lokalizacja danego obiektu. Wiadomo, że nie zakwaterujesz ludzi gdzieś w polu. Dlatego najlepiej wybrać obiekt w mieście, gdzie każdy po konferencji będzie mógł sobie wyjść na spacer czy do restauracji. Po drugie - wyposażenie. No właśnie - możesz też zapewnić gościom na przykład zabiegi w hotelowym SPA. Mi osobiście wydaje się to świetnym pomysłem ale wiele kwestii zależy też od Twojego budżetu i to właśnie na tym powinnaś się skupić.
Jeżeli dopuszczasz też okolice wrcławia to sprawdź salę Austeria Niemczańska - jest tam też hotel i restaurcja. Zwłaszcza jeżeli chcesz żeby twoja konferencja była niezapomniana, to będzie to dobry wybór Wink
Wrocławia akurat nie znam. Ale jak byście szukali miejsc w Warszawie to konferencja pod Warszawa wydaje mi się idealny miejscem. Zobaczcie https://www.hotellamberton.pl/konferencje/ To pięknie położony hotel - 15 km od centrum Warszawy. Nie dociera tu hałas miasta. Sale konferencyjne znajdują się na parterze. Z dźwiękoszczelnymi i mobilnymi ścianami co pozwala dostosowanie sal do swoich potrzeb. Gdy planujemy nocleg, to pokoje są naprawde wysokim standarcie. Parking przed hotelem bezplatny.
Udało Wam się znaleźć jakieś miejsce? Czy mieli sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji?
Ja polecam na konferencje Hotel Terminal. Rzut beretem od lotniska, więc jeśli organizujesz jakieś międzynarodowe spotkanie to jest jak znalazł. Łatwy dojazd samochodem i autobusem. Jest pięć dużych sal konferencyjnych, o nazwach związanych ze statkami kosmicznymi ;-) Do tego dysponują sporym foyer oraz lobby, co daje dodatkową przestrzeń. Oczywiście są dobrze wyposażone, to w końcu podstawa przy organizacji konferencji. Do dyspozycji jest rzutnik, projektor ekran itd. A zapomniałam dodać, że mają dostęp do światła dziennego i zaciemnienia. Nie wiem czy organizować będziecie konferencję z noclegiem, ale jest tam sporo miejsca. Na pewno ponad 50 pokoi. Urządzone ze smakiem i łózka całkiem wygodne. Smakowały mi śniadania, niby nic specjalnego, standardowe ale smaczne. Ogólnie restauracja podanie dania międzynarodowe i kuchni polskiej. A podobało mi się, że elementem wystroju wnętrz są zdjęcia na ścianach i tapety z atrakcyjnymi miejscami we Wrocławiu.
Z własnego doświadczenia mogę ci poradzić we Wrocławiu Haston City Hotel. Co prawda urządzałam tam konferencję dopiero raz ale obiekt bardzo miło mnie zaskoczył. Zacznijmy od świetnej lokalizacji. Goście praktycznie z całej Polski i nikt nie narzekał na problem z trafieniem. Hotel ma strzeżony parking z tego co pamiętam, także każdy samochód był bezpieczny. Obsłudze nie mogę nic zarzucić. Mila, pomocna, profesjonalna. Najlepiej jednak wspominam same sale konferencyjne. Długo wybierałam. Na szczęście, że mieszkam na miejscu, to pozwolono mi obejrzeć je wcześniej. Sale konferencyjne piękne, profesjonalne, nowoczesne, a przytulne jednocześnie. Super sprawa. Wyposażone kompleksowo. Z tego co pamiętam to jest tam 8 sal konferencyjnych, przy czym jedna z nich mieści aż 600 osób. W mojej sali konferencyjnej znajdował się projektor multimedialny świetnej jakości. Nikt nie narzekał również na nagłośnienie. Wszędzie byłam słyszalna na całej sali. Wszystkie te udogodnienia były w naprawdę rozsądnej cenia. A gdyby była potrzeba noclegu, to jest to hotel z około 200 miejscami noclegowymi. Pozdrawiam
Przy okazji organizowania takiej konferencji pewnie przyda ci się jakiś dobry program to tworzenia prezentacji i wideo demonstracji. Ja zazwyczaj korzystam z https://www.vebo.pl/camtasia bo jest dość prosty w obsłudze. Ma sporo fajnych funkcji, które umożliwiają stworzenie interesującej prezentacjiSmile
We Wrocławiu niby faktycznie jest troche tyl sal, ale z organizacji nie zawsze byłam zadowolona, bo a to sprzęt nawalał. A to nie było klimy albo nagle przestał łapać internet. Po jednej z zeszłorocznych wtop - straciliśmy klienta. Ostatnie realizacje mieliśmy tutaj http://glamour-wroclaw.pl/oferta-dla-grup/ i te śmialo moge polecic bo warunki umowy byly wypelnione, zespół zaangazowany i aktywny. Dobre warunki - miejsce do zaufania
Stron: 1 2
Przekierowanie