Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie
Autor Wiadomość
gielzeckimat
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ubezpieczenie
ubezpieczenie podróżne warta na ostatnich wakacjach niestety zgubiłem bagaż ale całe szczęście miałem to ubezpieczenie

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2018 12:03 przez gielzeckimat.)
21-06-2018 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciej_w
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ubezpieczenie
Cześć,

To ja miałem jeszcze gorsze wakacje, bo skusiłem się żeby jechać swoim samochodem prawie 800 km nad morze. Na czwarty dzień miałem przykrą niespodziankę na skrzyżowaniu w mieście. Inny kierowca nie zatrzymał się na zielonej strzałce przy skręcie w prawo i zajechał mi drogę. O tyle szczęścia, że prędkość nie była zbyt duża i uszkodzenia również. Zdecydowałem się na Bezpośrednią Likwidację Szkody czyli BLS (możesz o tym przeczytać na stronie http://bezposrednialikwidacjaszkody.com.pl/). Dzięki temu zamiast zgłaszać kolizję do ubezpieczyciela sprawcy, to wystarczy skontaktować się z własnym towarzystwem ubezpieczeniowym. Polecam to rozwiązanie gdyby komuś przytrafił się taki pech na drodze.

Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
    21-06-2018 14:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Ubezpieczenie
    Moim zdaniem koniecznie trzeba się ubezpieczać w wielu różnych kwestiach. Na temat róznych ubezpieczeń poczytajcie sobie tutaj: http://www.eduforum.pl/ubezpieczenia-roz...-metlife/  Całkiem ciekawie napisany artykuł. Ja teraz planuję wyjazd - urlop, więc też wykupimy jakieś ubezpieczenie na podróż. Trzeba być przezornym Wink

    Moje poprzednie tematy:
    01-07-2018 16:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Ubezpieczenie
    Moim zdaniem najważniejsze to wybrać jakieś dobre ubezpieczenie na życie. Jeśli nie wiecie, na jakie się zdecydować, warto byłoby skorzystać z pomocy jakiegoś zaufanego doradcy. Ja słyszałam, że korzystnie jest sobie wykupić takie ubezpieczenie w Vienna Insurance Group . Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia?

    Moje poprzednie tematy:
    01-06-2020 23:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Ubezpieczenie
    Ubezpieczenia są potrzebne, w razie czego pieniądze przynajmniej w części zrekompensują daną szkodę. Są nawet kancelarie jak Eventum w Poznaniu, które specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki w pracy. Ocenią rozmiar szkody, zgłoszą sprawę do ubezpieczyciela, reprezentują klienta aż do momentu wypłaty odszkodowania. Jeśli trzeba pomogą nawet na drodze sądowej, czasem i tak to się kończy.

    Moje poprzednie tematy:
    18-06-2020 11:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Ubezpieczenie
    Naprawdę świetnie się składa, że można na tym forum znaleźć informacje właśnie w tym zakresie. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia niestety wcale nie jest taki prosty. Teraz mamy dostępną masę różnych ofert, więc trzeba naprawdę skrupulatnie je ze sobą porównać żeby wybrać najlepszą opcję. W końcu chcemy zapewnić sobie bezpieczeństwo od nieprzewidywalnych wydarzeń. Mi udało się wybrać odpowiednie rozwiązanie i jest nim propozycja od firmy MTU24, która działa z ramienia Ergo Hestia. Na stronie: https://mtu24.pl/ubezpieczenie-mienia/ znalazłam ich dokładną ofertę, więc jeśli macie ochotę to właśnie tam możecie zapoznać się ze szczegółami. Zdecydowałam się na ubezpieczenie mojego mieszkania. Ich ubezpieczenie chroni między innymi od zdarzeń takich jak pożar, kradzież czy zalanie. W dzisiejszych czasach posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia jest naprawdę ważną kwestią i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Ja jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i po prostu polecam Wam właśnie takie rozwiązanie.

    Moje poprzednie tematy:
    25-06-2020 11:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olazola
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 288
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Ubezpieczenie
    Dużo o ubezpieczeniach możecie sobie poczytać na vienna. Polecam tę stronę, jest tam mnóstwo wartościowych informacji.
    Moje poprzednie tematy:


    Czasami koszmary mają imię
    07-07-2020 13:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajteeek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,433
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Ubezpieczenie
    Przed wyborem ubezpieczenia lepiej dokładnie sprawdzić oferty i je porównać.

    Moje poprzednie tematy:
      08-07-2020 10:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Amelka01
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 628
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Ubezpieczenie
      Najlepiej będzie porównać kilka ofert takich towarzystw ubezpieczeniowych , kliknij tutaj i sprawdź - jest to agencja TR Gorlice , która od wielu lat działa na rynku, także mają dobra orientację w tego typu sprawach.Pomogą Wam w doborze najkorzystniejszego pakietu ubezpieczeniowego. Moim zdaniem warto brać OC i AC razem - bo jest taniej.

      Moje poprzednie tematy:
      24-07-2020 21:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sylka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Ubezpieczenie
      Widzę tutaj sporą ilość przydatnych informacji. Znalezienie naprawdę dobrego ubezpieczenia OC zdecydowanie nie jest prostą sprawą. Ale wiedziąc o takich rzeczach jak https://www.miejkoaktywni.pl/ile-kosztuj...samochodu/ będzie wam z pewnością łatwiej.

      Moje poprzednie tematy:
      29-07-2020 16:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Ubezpieczenie elacara 15 2,334 27-02-2024 23:13
      Ostatni post: alicja930
        Ubezpieczenie ochronne-jakie wybrać? michealle11 26 8,915 23-09-2023 04:22
      Ostatni post: magda676

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS