Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma programistyczna ?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Firma programistyczna ?
Witam Was! mam pytanie, poszukuję dobrej i profesjonalnej firmy która zrobi mi oprogramowanie biurowe dla mojej firmy Software House . Polecacie kogoś ? Może ktoś zna sie na rzeczy lub jest w temacie i może mi podrzuci jakiś pomysłów . Nie szukam amatorów , chcę aby ktos zrobił to jak należy by wszystko sprawnie działało. Znajomy polecił mi firmę programistyczną która pełni takie usługi https://www.davinci-studio.com/ i zastanawiam sie nad ich usługami jak Wy myślicie? Co mi radzicie ?

Moje poprzednie tematy:
12-06-2018 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Firma programistyczna ?
A czy są tutaj może jacyś programiści? Jeśli tak, to jakie znacie języki programowania? Czy ktoś z Was zna może język python? Jak długo musieliście się tego uczyć?

Moje poprzednie tematy:
28-08-2023 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Firma programistyczna ?
A czy kojarzycie przykładowo taki system, jak OXARI? Dzięki niemu możliwe jest zdalne zarządzanie urządzeniami android i nie tylko. System ten daje naprawdę ogromne możliwości, jak chodzi kontrolowanie sprzętów, awarii, usterek, przerw w usługach itd. Jednocześnie wdrożeniu działań naprawczych.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2023 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Firma programistyczna ?
Takich firm jest sporo, a inna ich nazwa brzmi software house i zajmują się tworzeniem oprogramowania na zamówienie klienta. Jeżeli ktoś jest ze stolicy, tutaj może się dowiedzieć, gdzie szukać takich specjalistów właśnie w Warszawie. Dobre oprogramowanie dla firmy, to często być albo nie być dla działalności, warto więc szukać profesjonalnych rozwiązań.

Moje poprzednie tematy:
    12-10-2023 09:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,200
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Online
    Post: #5
    RE: Firma programistyczna ?
    Osobiście mogę Wam polecić usługi firmy https://speimex.pl/comarch,29 W zakresie ich działalności znajdują się m.in. outsourcing IT, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe comarch łódź, sprzedaż sprzętu komputerowego, dostawy, przegląd i serwis kas fiskalnych, usługi z zakresu infrastruktury sieciowej, projektowanie stron www oraz sklepów internetowych. Współpraca z nimi na każdym etapie odbywa się z pełnym profesjonalizmem a jej efekt przynosi wiele wymiernych korzyści.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2024 23:08 przez dajuber.)
    09-01-2024 09:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Własna firma Guwen 60 10,700 Dzisiaj 12:43
    Ostatni post: dajuber
      Własna firma luiz 778 351,703 Dzisiaj 10:16
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS