Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Firma programistyczna ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was! mam pytanie, poszukuję dobrej i profesjonalnej firmy która zrobi mi oprogramowanie biurowe dla mojej firmy Software House . Polecacie kogoś ? Może ktoś zna sie na rzeczy lub jest w temacie i może mi podrzuci jakiś pomysłów . Nie szukam amatorów , chcę aby ktos zrobił to jak należy by wszystko sprawnie działało. Znajomy polecił mi firmę programistyczną która pełni takie usługi https://www.davinci-studio.com/ i zastanawiam sie nad ich usługami jak Wy myślicie? Co mi radzicie ?
A czy są tutaj może jacyś programiści? Jeśli tak, to jakie znacie języki programowania? Czy ktoś z Was zna może język python? Jak długo musieliście się tego uczyć?
A czy kojarzycie przykładowo taki system, jak OXARI? Dzięki niemu możliwe jest zdalne zarządzanie urządzeniami android i nie tylko. System ten daje naprawdę ogromne możliwości, jak chodzi kontrolowanie sprzętów, awarii, usterek, przerw w usługach itd. Jednocześnie wdrożeniu działań naprawczych.
Takich firm jest sporo, a inna ich nazwa brzmi software house i zajmują się tworzeniem oprogramowania na zamówienie klienta. Jeżeli ktoś jest ze stolicy, tutaj może się dowiedzieć, gdzie szukać takich specjalistów właśnie w Warszawie. Dobre oprogramowanie dla firmy, to często być albo nie być dla działalności, warto więc szukać profesjonalnych rozwiązań.
Osobiście mogę Wam polecić usługi firmy https://speimex.pl/comarch,29 W zakresie ich działalności znajdują się m.in. outsourcing IT, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe comarch łódź, sprzedaż sprzętu komputerowego, dostawy, przegląd i serwis kas fiskalnych, usługi z zakresu infrastruktury sieciowej, projektowanie stron www oraz sklepów internetowych. Współpraca z nimi na każdym etapie odbywa się z pełnym profesjonalizmem a jej efekt przynosi wiele wymiernych korzyści.
Przekierowanie