Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mieszkania w Gdańsku
Autor Wiadomość
Iopoo8
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
mieszkania w Gdańsku
Znalazłam bardzo ciekawie zaprojektowane mieszkania na https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od...ra-gdansk/ jest to firma która zatrudnia profesjonalnych architektów z dużą wyobraźnią i masą pomysłów. Mieszkania są wykonane w sposób dostosowany do upodobań klientów. Okolica jest przepełniona zielenią oraz jest miejsce na parkingi dla samochodów.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2018 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
green
Member
***

Liczba postów: 233
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: mieszkania w Gdańsku
Piękne mieszkania gdańsk oliwa są na Osiedlu Oliwski Park.
Lokalizacja jest wyjątkowa, jest to miejsce otoczone zielenią, a jednocześnie blisko stamtąd do centralnych punktów w Trójmieście. To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w Gdańsku.

Moje poprzednie tematy:
20-06-2018 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: mieszkania w Gdańsku
Mieszkanie w Trójmieście to i moje marzenie ale osiedle już wybrałam, najbardziej podoba mi się z tych osiedli które oglądałam Baltica Towers bo z okien widać morze, do Zatoki jest tylko kilkaset metrów a ceny jak na Gdańsk bardzo przystępne

Moje poprzednie tematy:
18-08-2018 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
edek44
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: mieszkania w Gdańsku
Kiedyś na starość chciałbym mieszkać w Gdańsku koło morza.

Moje poprzednie tematy:
    21-08-2018 15:12
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    szybinka76t
    Member
    ***

    Liczba postów: 54
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    Rainbow RE: mieszkania w Gdańsku
    Moim pragnieniem nieprzerwanie było mieć domek jednorodzinny. Także to pragnienie stało się finalnie realnością. Obecnie mam przeuroczy domek, który jest przedmiotem porywu przez sporo znajomych. Dowiedziałam się, że firma, która pomogła zaspokoić mi to pragnienie specjalizuje się nie tylko w szkicach domów ale różnych innych budynków zarówno przestrzeni publicznej. Zdecydowanie rekomenduję - PlPlus.

    Moje poprzednie tematy:
    24-08-2018 00:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Sabinka1993
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 43
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: mieszkania w Gdańsku
    (18-08-2018 16:13)bluem napisał(a):  Mieszkanie w Trójmieście to i moje marzenie ale osiedle już wybrałam, najbardziej podoba mi się z tych osiedli które oglądałam Baltica Towers bo z okien widać morze, do Zatoki jest tylko kilkaset metrów a ceny jak na Gdańsk bardzo przystępne

    Faktycznie robią wrażenie, nawet myślałam o tej okolicy ale chyba zdecyduje się na fotoplatykon, dużo jeżdże miedzy gdańskiem szczecinem i Olsztynem a podobno tam w okolicy maja powstać do chyba 2023 az trzy nowe drogi. Dla mnie to bardzo optymalne rozwiązanie i jest blisko do obwodnicy sam wyjazd z centrum nie potrwa pol godziny.

    Moje poprzednie tematy:
    02-10-2018 10:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    DariuszKw31
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: mieszkania w Gdańsku
    Oj, ja bym bardzo chciał mieszkać w Gdańsku.

    Moje poprzednie tematy:
      02-10-2018 11:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Akinka
      Member
      ***

      Liczba postów: 117
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: mieszkania w Gdańsku
      Z tego co widziałam to deweloper POLNORD SA posiada rozbudowaną ofertę mieszkań w całej Polsce. W Gdańsku też. Chabrowe Wzgórza mi się podobają ze względu na kameralne osiedle - lubię ciszę i spokój, a przy tym mieć w miarę blisko do centrum. Korzystał ktoś z takiej oferty? Może coś więcej powiedzieć?

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2018 15:13 przez Akinka.)
      07-11-2018 09:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      scyzoryk22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 451
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: mieszkania w Gdańsku
      Gdańsk to piękne miasto. Warto się tu osiedlić na stałe Smile Najlepiej usiąść i rozważyć wszystkie plusy i minusy. Nam zdecydowanie więcej plusów wyszło przy rynku wtórnym i to tutaj zaczęliśmy poszukiwanie naszego wymarzonego mieszkania. Szukamy lokum z dwoma sypialniami i salonem połączonym z kuchnią na drugim piętrze z balkonem. Żeby szukanie szło sprawnie korzystamy z serwisu https://lzx.pl/, który monitoruje ogłoszenia i przeszukuje najpopularniejsze portale ogłoszeniowe typu olx, otodom, gumtree i wiele innych. Usługa darmowa, a dostarczała nowych ogłoszeń interesujących mnie mieszkań. Wystarczy wejść na np. otodom i wyszukać odpowiednie mieszkanie. Przekopiować link z wyszukiwania do lzx i zaznaczyć, gdzie mają przychodzić powiadomienia na email czy telefon. Teraz czekamy na idealną okazję.

      Moje poprzednie tematy:
      24-01-2020 06:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: mieszkania w Gdańsku
      Wiecie gdzie jest najwięcej ogłoszeń dotyczących mieszkań od osób prywatnych, bez pośredników, jak i firm? Na stronach typu clixs.pl. Takie strony, które umożliwiają bezpłatne dodawanie ogłoszeń są najlepsze, ponieważ z nich korzysta bardzo dużo internetów. Każdy stara się wszędzie wystawiać swoje oferty. W szczególności tam gdzie można dokonać tego całkiem za free.

      Moje poprzednie tematy:
      31-01-2020 19:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Remont mieszkania Jędrzej 527 301,875 06-02-2024 11:08
      Ostatni post: dajuber
        Czym kierować się przy wyborze mieszkania na nowym osiedlu? kardamonka 3 335 05-12-2023 16:36
      Ostatni post: sammas

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS