Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majówka
Autor Wiadomość
Sabinka1993
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Majówka
Szukam miejsca na majowy wypad, myślałam o jakichś 4 dniach w barcelonie? Polecacie? A może coś bardziej plażowego na wypad za znajomymi, sama juz nie wiem...

Moje poprzednie tematy:
24-01-2019 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Girlinthefire
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Majówka
A nie myślałaś o Chorwacji? Moim zdaniem idealna ma majowy wypad, ciepło ale nie za gorąco, można pochillować, zrelaksować się, poleżeć na plaży, a z drugiej strony zwiedzać miasta. Mi bardzo przypadł do gustu Split i jeziora Plitwickie. Hotele w Chorwacji są na prawdę fajnie, nie jakieś po prl'owe. Na pewno znajdziesz tu https://www.hrvaska.net/pl/hotele/ coś na przyzwoitym poziomie.

Moje poprzednie tematy:
25-01-2019 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Majówka
W tym roku ma nie być najlepszej pogody na majówke, ale nie ma być też wcale źle Smile My planujemy od dawna już kemping w lesie i pogoda nam tych planów nie zepsuje. Przygotowania już prawie wszystkie załatwione. Na taki wyjazd wiadomo, że trzeba się odpowiednio zaopatrzyć. Tu artykuł http://naszglospoznanski.pl/kemping-w-sr...c-ze-soba/ świetnie wam przybliży to co warto zabrać ze sobą do lasu na kemping

Moje poprzednie tematy:
23-04-2019 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alina083
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Majówka
My w majówkę nie mamy za dużo urlopu i raczej nie możemy sobie pozwolić na żaden wyjazd zagraniczny. Za to myślimy o tym, żeby pojechać do Białki Tatrzańskiej i zabrać dzieciaki do Termy Bania - https://www.termabania.pl/. Widziałam, że kompleks naprawdę się rozrósł i jest tam bardzo dużo powierzchni zajętej przez baseny termalne. Do tego dla dzieciaków jest stworzony fajny kącik ze zjeżdżalniami, które po prostu uwielbiają. Za to dorośli moga skorzystać z barku na wodzie i masaży dla pełnego relaksu Smile

Moje poprzednie tematy:
    23-04-2019 22:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Majówka
    Majówka w tym roku szykuje się długa, więc moim zdaniem warto rzeczywiście pomyśleć o tym, żeby wyjechać w jakieś ciekawe miejsce. My planujemy jakiś wypad w góry? A Wy gdzie na majówkę się wybieracie? Może nas jeszcze zainspirujecie i zmienimy nasze plany Wink Jakie miejsca są Waszym zdaniem najlepsze na spędzenie takiego weekendu majowego? Co polecacie?

    Moje poprzednie tematy:
    27-04-2022 19:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS