Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
mieszkania w Gdańsku - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: mieszkania w Gdańsku (/showthread.php?tid=27941)

Strony: 1 2


mieszkania w Gdańsku - Iopoo8 - 27-05-2018 15:22

Znalazłam bardzo ciekawie zaprojektowane mieszkania na https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ jest to firma która zatrudnia profesjonalnych architektów z dużą wyobraźnią i masą pomysłów. Mieszkania są wykonane w sposób dostosowany do upodobań klientów. Okolica jest przepełniona zielenią oraz jest miejsce na parkingi dla samochodów.


RE: mieszkania w Gdańsku - green - 20-06-2018 12:06

Piękne mieszkania gdańsk oliwa są na Osiedlu Oliwski Park.
Lokalizacja jest wyjątkowa, jest to miejsce otoczone zielenią, a jednocześnie blisko stamtąd do centralnych punktów w Trójmieście. To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w Gdańsku.


RE: mieszkania w Gdańsku - bluem - 18-08-2018 16:13

Mieszkanie w Trójmieście to i moje marzenie ale osiedle już wybrałam, najbardziej podoba mi się z tych osiedli które oglądałam Baltica Towers bo z okien widać morze, do Zatoki jest tylko kilkaset metrów a ceny jak na Gdańsk bardzo przystępne


RE: mieszkania w Gdańsku - edek44 - 21-08-2018 15:12

Kiedyś na starość chciałbym mieszkać w Gdańsku koło morza.


RE: mieszkania w Gdańsku - szybinka76t - 24-08-2018 00:55

Moim pragnieniem nieprzerwanie było mieć domek jednorodzinny. Także to pragnienie stało się finalnie realnością. Obecnie mam przeuroczy domek, który jest przedmiotem porywu przez sporo znajomych. Dowiedziałam się, że firma, która pomogła zaspokoić mi to pragnienie specjalizuje się nie tylko w szkicach domów ale różnych innych budynków zarówno przestrzeni publicznej. Zdecydowanie rekomenduję - PlPlus.


RE: mieszkania w Gdańsku - Sabinka1993 - 02-10-2018 10:59

(18-08-2018 16:13)bluem napisał(a):  Mieszkanie w Trójmieście to i moje marzenie ale osiedle już wybrałam, najbardziej podoba mi się z tych osiedli które oglądałam Baltica Towers bo z okien widać morze, do Zatoki jest tylko kilkaset metrów a ceny jak na Gdańsk bardzo przystępne

Faktycznie robią wrażenie, nawet myślałam o tej okolicy ale chyba zdecyduje się na fotoplatykon, dużo jeżdże miedzy gdańskiem szczecinem i Olsztynem a podobno tam w okolicy maja powstać do chyba 2023 az trzy nowe drogi. Dla mnie to bardzo optymalne rozwiązanie i jest blisko do obwodnicy sam wyjazd z centrum nie potrwa pol godziny.


RE: mieszkania w Gdańsku - DariuszKw31 - 02-10-2018 11:22

Oj, ja bym bardzo chciał mieszkać w Gdańsku.


RE: mieszkania w Gdańsku - Akinka - 07-11-2018 09:34

Z tego co widziałam to deweloper POLNORD SA posiada rozbudowaną ofertę mieszkań w całej Polsce. W Gdańsku też. Chabrowe Wzgórza mi się podobają ze względu na kameralne osiedle - lubię ciszę i spokój, a przy tym mieć w miarę blisko do centrum. Korzystał ktoś z takiej oferty? Może coś więcej powiedzieć?


RE: mieszkania w Gdańsku - scyzoryk22 - 24-01-2020 06:52

Gdańsk to piękne miasto. Warto się tu osiedlić na stałe Smile Najlepiej usiąść i rozważyć wszystkie plusy i minusy. Nam zdecydowanie więcej plusów wyszło przy rynku wtórnym i to tutaj zaczęliśmy poszukiwanie naszego wymarzonego mieszkania. Szukamy lokum z dwoma sypialniami i salonem połączonym z kuchnią na drugim piętrze z balkonem. Żeby szukanie szło sprawnie korzystamy z serwisu https://lzx.pl/, który monitoruje ogłoszenia i przeszukuje najpopularniejsze portale ogłoszeniowe typu olx, otodom, gumtree i wiele innych. Usługa darmowa, a dostarczała nowych ogłoszeń interesujących mnie mieszkań. Wystarczy wejść na np. otodom i wyszukać odpowiednie mieszkanie. Przekopiować link z wyszukiwania do lzx i zaznaczyć, gdzie mają przychodzić powiadomienia na email czy telefon. Teraz czekamy na idealną okazję.


RE: mieszkania w Gdańsku - jjusti18 - 31-01-2020 19:34

Wiecie gdzie jest najwięcej ogłoszeń dotyczących mieszkań od osób prywatnych, bez pośredników, jak i firm? Na stronach typu clixs.pl. Takie strony, które umożliwiają bezpłatne dodawanie ogłoszeń są najlepsze, ponieważ z nich korzysta bardzo dużo internetów. Każdy stara się wszędzie wystawiać swoje oferty. W szczególności tam gdzie można dokonać tego całkiem za free.