Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka promocja nowego biznesu ?
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Myślę, że jeżeli chodzi o reklamę witryny www danej firmy to nie ma nic bardziej skutecznego jak i pozycjonowanie stron bydgoszcz. Póki co działania seo myślę, że dominują i warto właśnie w tym kierunku zgłosić się do dobrych specjalistów, którzy będą poprawiać wizerunek danej branży. A także podwyższą pozycję w wyszukiwarce.

Moje poprzednie tematy:
04-07-2018 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Reklama to podstawa, nie ma co ukrywać. Gdy startujecie musicie postawić sporo sił i funduszy na działania reklamowe. Poczytajcie sobie coś o SEO na blogu https://lukaszzontek.com Myślę, że ten kierunek reklamowy będzie dobrym wyjściem.

Moje poprzednie tematy:
11-07-2018 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Ja polecam zainwestować w pozycjonowanie. Przykładowo, za pakiet 1599 zł w firmie z Łodzi https://www.premiumdigital.pl/pozycjonowanie/ , masz takie usługi jak m.in. pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany (35 wpisów miesięcznie), zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google, dodanie do indeksu Google, integracja z Search Console. Generalnie ta firma ma świetne opinie i dużo zrealizowanych kampanii pozycjonowania, więc znają się na rzeczy i taką usługe wykonaja Ci pewnie, fachowo i zgodnie z Twoimi celami biznesowymi.

Moje poprzednie tematy:
12-07-2018 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Najlepszym sposobem na reklamę jest chyba pozycjonowanie stron internetowych. Dzieki pozycjonowaniu stron www nasza firma zyskuje co raz to lepsze wyniki w wyszukiwarce google, przez co klienci nie mają problemu z znalezieniem nas w internecie. Ta firma http://mateusz-kozlowski.pl/pozycjonowanie może z powodzeniem pozycjonować naszą stronę internetową tak, aby wyniki naszych sprzedaży cały czas rosły razem z pozycjonowaniem.

Moje poprzednie tematy:
17-07-2018 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Pozycjonowanie to faktycznie super sprawa jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Należy tylko brać pod uwagę, że osiągnięcie efektu w postaci widoczności w wyszukiwarce trochę potrwa. Tutaj możecie sobie sprawdzić ofertę pozycjonowania na Lublin http://www.seo-protection.pl/pozycjonowanie-stron .

Moje poprzednie tematy:
26-07-2018 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek320
Member
***

Liczba postów: 218
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
Każda promocja będzie dobra. Najtrudniej jest zaistnieć na rynku, a później można próbować rozwijać to co już się zaczęło. Jeśli chodzi o reklamę na początek to jest mnóstwo jej efektywnych form. Można rozdawać klientom gadżety z logiem i danymi kontaktowymi, można dać pracownikom damskie i męskie koszule reklamowe. Zwłaszcza w wypadku lokalnego biznesu w którym Twoi pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientami to takie firmowe ubranie zrobi bardzo pozytywne wrażenie. Ja sam niedawno inwestowałem w coś takiego i mogę szczerze polecić ubrania z tej strony http://exitogroup.fotl.pl/23-koszule. Są bardzo solidne i trwałe, a przy tym świetnie wyglądają.

Moje poprzednie tematy:
    31-07-2018 12:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jolajw
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 341
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
    Najskuteczniejsze dla Ciebie będzie pozycjonowanie stron w Gdańsku Chcesz spróbować? Możesz oczywiście w to zainwestować i naprawdę warto. Pozycjonowanie stron w Gdańsku może przynieść Ci ogromne korzyści. Warunek jest jeden - musisz posiadać stronę internetową i mieć na niej umieszczone wszystkie potrzebne informacje.

    Moje poprzednie tematy:
    11-08-2018 08:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    spryciula13
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 895
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
    Jeżeli chodzi o reklamę biznesu to moze być dobry taki parasol handlowy. parasol handlowy możesz wykozystać między innymi na targach jako stoisko, lub do handlu z klientami bezposrednio w terenie, bardzo dobrze to działa na wizerunek firmy. Warto się nad tym zastanowić.

    Moje poprzednie tematy:
    12-08-2018 14:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
    Jak już ktoś mądrze zauważył, stworzenie ładnej strony internetowej jest ważną kwestią w przypadku każdego biznesu, jeżeli chcesz zadbać, o to, by była ona jak najładniejsza, to ja zgłosiłbym się do https://solv.pl ta agencja interaktywna ma bogate portfolio, dla mnie się bardzo spodobało.

    Moje poprzednie tematy:
    05-09-2018 09:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Jaka promocja nowego biznesu ?
    Hej, a czy jedziecie na Kongres Biogospodarki 2018 https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres-b...-ebcl-2018 , jaki zorganizowało Województwo Łódzkie? Sesje mają się zacząć 24 września o godzinie 11 ,a całość już od 9. Ja już mam hotel zarezerwowany.

    Moje poprzednie tematy:
    05-09-2018 15:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jaka elewacja najlepsza ? karumas 18 1,530 29-04-2024 07:51
    Ostatni post: dajuber
      Brama garażowa jaką wybrać ? maminka 14 2,178 17-03-2024 18:57
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS