Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy integracyjne dla nastolatków?
Autor Wiadomość
Anna-szkolenia
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wyjazdy integracyjne dla nastolatków?
To znowu ja ;-),
Mam do forum prośbę. Otóż moja mama zajmuje się nowymi programami w firmie prowadzącej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych dowolne szkolenia biznesowe, team building i inne dla handlowców. No i robi również wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Ponieważ od niedawna jestem zainteresowana by prowadzić własny biznes- ale może na początek z pomocą rodziców, chcę namówić ją, że to miałoby ręce i nogi by przygotować symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla maturzystów czy studentów. No i zastanawiam się teraz, jakiego typu szkolenia, albo gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy stałyby się dla Was ciekawe.
Gdyby w przypływie kreatywności ktoś miał jakieś pomysły, będę Waszą dłużniczką. To mogą być szkolenia wszelakiego typu – jestem otwarta na nawet dziwne propozycje – wszystko co mieści się w temacie wyjazdów integracyjnych (to oferta z pracy mojej mamy).
A może jakaś osoba uczestniczyła w udanych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś . Mam na myśli szkolenie, które rozwijało umiejętności ćwiczeniowo, ale także zakładało różne drużynowe zabawy, gry fabularne, albo symulacje. Wspaniale jeśliby to był wyjazd w góry czy nad jezioro i niezły hotel. Rekomendujecie jakowyś program ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i przydadzą się w wolnym czasie jakieś eventy integracyjne czy sportowe.
Jak to widzicie – realnie czy kiepsko?
A może odwrotnie postawę problem – może któreś szkolenia uważacie za niewarte organizowania – to także chętnie poznam Wasz sugestie.
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
Dorota

Moje poprzednie tematy:
25-02-2018 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Waright
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wyjazdy integracyjne dla nastolatków?
Kiedyś uczestniczyłem w czymś takim jak akademia menedżera - zespół takich mini szkoleń (oni to nazywali modułami), mający na celu rozwój na każdej płaszczyźnie wymaganej na danym stanowisku: komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, zarządzanie pracownikami, przywództwo, budowanie zespołów, motywacja itp. Może coś takiego przydałoby się dodać do oferty?

Moje poprzednie tematy:
27-03-2021 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cavoe Avec - co myślicie o tym wózku dla bliźniąt? alicja930 1 67 22-03-2024 15:18
Ostatni post: magda676
  Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,180 18-03-2024 18:07
Ostatni post: Katarzyna88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS