Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyjazdy integracyjne dla nastolatków? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wyjazdy integracyjne dla nastolatków? (/showthread.php?tid=27142)



Wyjazdy integracyjne dla nastolatków? - Anna-szkolenia - 25-02-2018 01:09

To znowu ja ;-),
Mam do forum prośbę. Otóż moja mama zajmuje się nowymi programami w firmie prowadzącej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych dowolne szkolenia biznesowe, team building i inne dla handlowców. No i robi również wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Ponieważ od niedawna jestem zainteresowana by prowadzić własny biznes- ale może na początek z pomocą rodziców, chcę namówić ją, że to miałoby ręce i nogi by przygotować symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla maturzystów czy studentów. No i zastanawiam się teraz, jakiego typu szkolenia, albo gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy stałyby się dla Was ciekawe.
Gdyby w przypływie kreatywności ktoś miał jakieś pomysły, będę Waszą dłużniczką. To mogą być szkolenia wszelakiego typu – jestem otwarta na nawet dziwne propozycje – wszystko co mieści się w temacie wyjazdów integracyjnych (to oferta z pracy mojej mamy).
A może jakaś osoba uczestniczyła w udanych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś . Mam na myśli szkolenie, które rozwijało umiejętności ćwiczeniowo, ale także zakładało różne drużynowe zabawy, gry fabularne, albo symulacje. Wspaniale jeśliby to był wyjazd w góry czy nad jezioro i niezły hotel. Rekomendujecie jakowyś program ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i przydadzą się w wolnym czasie jakieś eventy integracyjne czy sportowe.
Jak to widzicie – realnie czy kiepsko?
A może odwrotnie postawę problem – może któreś szkolenia uważacie za niewarte organizowania – to także chętnie poznam Wasz sugestie.
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
Dorota


RE: Wyjazdy integracyjne dla nastolatków? - Waright - 27-03-2021 12:54

Kiedyś uczestniczyłem w czymś takim jak akademia menedżera - zespół takich mini szkoleń (oni to nazywali modułami), mający na celu rozwój na każdej płaszczyźnie wymaganej na danym stanowisku: komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, zarządzanie pracownikami, przywództwo, budowanie zespołów, motywacja itp. Może coś takiego przydałoby się dodać do oferty?