Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta/odchudzanie - nowa JA
Autor Wiadomość
HJ1989
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dieta/odchudzanie - nowa JA
Dziewczyny, co polecacie na skuteczne schudnięcie? Wiem MŻ - ale to się u mnie nie sprawdza. Myślałam raczej o jakiejś diecie, ale nie wiem, która byłaby dla mnie odpowiednia. Nie chcę się głodzić, ani męczyć z bólem głowy czy brakiem siły. Jakie diety znacie i polecacie?

Pozdrawiam,
Marysia Parnas

Moje poprzednie tematy:
22-02-2018 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Czy uprawiasz jakiś sport? Jeśli nie, zacznij jeździć na rowerze, a gwarantuję Ci, że po pewnym czasie zauważysz efekty! Jeśli nie masz roweru, możesz wynająć go w warszawskiej wypożyczalni, http://wygodnyrower.pl/uslugi/wypozyczal...-warszawa/

Moje poprzednie tematy:
27-02-2018 01:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Chcesz schudną? Skąd jesteś? Jeśli z Biłgoraja lub okolic, możesz skontaktować się z trener-piotrderylo.pl który jest trenerem personalnym. Nie tylko ułoży dla Ciebie plan ćwiczeń, ale również dietę. Jeśli będziesz stosować się do niego zaleceń, na pewno schudniesz...

Moje poprzednie tematy:
28-02-2018 05:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
W przypadku diety warto pamiętać również o odpowiednich probiotykach. Znacznie poprawiają pracę jelit i jednocześnie są pomocne przy zrzucaniu kilogramów na pewno poczujecie się dzięki nim lepiej. O probiotykach przeczytacie na ktomalek.pl. Świetnie tam macie wszystko opisaneSmile

Moje poprzednie tematy:
28-02-2018 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,448
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Wiele osob marzy o smuklej sylwetce, pieknych wlosach i cerze. Jednak czy robicie cos, aby to uzyskac ? Polecam zakupic suplement diety amlan forte , ktorego glownym skladnikiem jest agrest indyjski, bardzo znany spalacz tłuszczow.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2018 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MariaAdamek
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Warto zastąpić cukier jakimiś naturalnymi i niskokalorycznymi preparatami słodzącymi. Wiem, że sporo fajnych produktów tego rodzaju dostać można w sklepie Młyn Oliwski.

Moje poprzednie tematy:
    06-03-2018 17:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Beata33
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 252
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Ważnym elementem zdrowej diety są wyciskarki do soków, które dają możliwość przygotowania przygotowania soków i koktajli z dosłownie wszystkich warzyw i owoców.My bardzo lubimy na śniadanie czy kolacje pić soki i koktajle przyrządzane ze świeżych składników. Zawierają mniej kalorii, a są bardzo odżywcze. Sok z wyciskarki różni się od napoju z blendera czy sokowirówki. Sokowirówka i blender utlenia napój, pozbawia go dużej części witamin i wartości odżywczych. Poza tym nie radzi sobie z wieloma warzywami czy owocami. Wyciskarka Muke przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta, z którymi nie poradzi sobie żadna sokowirówka.

    Moje poprzednie tematy:
    23-06-2018 11:41
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Moje zdanie jest takie, że warto spróbować cateringu dietetycznego. Jest to skuteczny i szybki sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Tutaj https://www.eatzone.pl można go zamówić. Są tam różne wersje.

    Moje poprzednie tematy:
    24-06-2018 11:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    reversa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 414
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Znam to Smile tez się za siebie zabrałam i szuje się o wiele wiele lepiej. Nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Do tego wybrałam się na taką laserową liposukcję - https://klinikamiracki.pl/zabieg/lipolif...laserowej/ i ciałko na prawdę fajnie teraz wygląda. Dawno nie byłam tak zadowolona z tego jak się preznetuje

    Moje poprzednie tematy:
    25-06-2018 10:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maksowa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 29
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Ja, kiedy chciałam schudnąć postawiłam przede wszystkim na ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Jadłam 5 posiłków dziennie, z czego 2 to było smoothie lub sok, w których przygotowaniu pomógł mi blender Bosch. Efekty widziałam już po miesiącu. Dużym problemem była dla mnie odpowiednia motywacja, ale kiedy zobaczyłam pierwsze zmiany to napędzało mnie do dalszego działania, dlatego nie można się poddawać.

    Moje poprzednie tematy:
      25-06-2018 11:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Zdrowia dieta laik66 5 326 30-08-2023 01:25
      Ostatni post: danosia
        dieta pudełkowa Poznań lalamido 22 2,143 22-06-2023 23:27
      Ostatni post: helena_trojanska

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS