Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Dziewczyny, co polecacie na skuteczne schudnięcie? Wiem MŻ - ale to się u mnie nie sprawdza. Myślałam raczej o jakiejś diecie, ale nie wiem, która byłaby dla mnie odpowiednia. Nie chcę się głodzić, ani męczyć z bólem głowy czy brakiem siły. Jakie diety znacie i polecacie?

Pozdrawiam,
Marysia Parnas
Czy uprawiasz jakiś sport? Jeśli nie, zacznij jeździć na rowerze, a gwarantuję Ci, że po pewnym czasie zauważysz efekty! Jeśli nie masz roweru, możesz wynająć go w warszawskiej wypożyczalni, http://wygodnyrower.pl/uslugi/wypozyczal...-warszawa/
Chcesz schudną? Skąd jesteś? Jeśli z Biłgoraja lub okolic, możesz skontaktować się z trener-piotrderylo.pl który jest trenerem personalnym. Nie tylko ułoży dla Ciebie plan ćwiczeń, ale również dietę. Jeśli będziesz stosować się do niego zaleceń, na pewno schudniesz...
W przypadku diety warto pamiętać również o odpowiednich probiotykach. Znacznie poprawiają pracę jelit i jednocześnie są pomocne przy zrzucaniu kilogramów na pewno poczujecie się dzięki nim lepiej. O probiotykach przeczytacie na ktomalek.pl. Świetnie tam macie wszystko opisaneSmile
Wiele osob marzy o smuklej sylwetce, pieknych wlosach i cerze. Jednak czy robicie cos, aby to uzyskac ? Polecam zakupic suplement diety amlan forte , ktorego glownym skladnikiem jest agrest indyjski, bardzo znany spalacz tłuszczow.
Warto zastąpić cukier jakimiś naturalnymi i niskokalorycznymi preparatami słodzącymi. Wiem, że sporo fajnych produktów tego rodzaju dostać można w sklepie Młyn Oliwski.
Ważnym elementem zdrowej diety są wyciskarki do soków, które dają możliwość przygotowania przygotowania soków i koktajli z dosłownie wszystkich warzyw i owoców.My bardzo lubimy na śniadanie czy kolacje pić soki i koktajle przyrządzane ze świeżych składników. Zawierają mniej kalorii, a są bardzo odżywcze. Sok z wyciskarki różni się od napoju z blendera czy sokowirówki. Sokowirówka i blender utlenia napój, pozbawia go dużej części witamin i wartości odżywczych. Poza tym nie radzi sobie z wieloma warzywami czy owocami. Wyciskarka Muke przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta, z którymi nie poradzi sobie żadna sokowirówka.
Moje zdanie jest takie, że warto spróbować cateringu dietetycznego. Jest to skuteczny i szybki sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Tutaj https://www.eatzone.pl można go zamówić. Są tam różne wersje.
Znam to Smile tez się za siebie zabrałam i szuje się o wiele wiele lepiej. Nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Do tego wybrałam się na taką laserową liposukcję - https://klinikamiracki.pl/zabieg/lipolif...laserowej/ i ciałko na prawdę fajnie teraz wygląda. Dawno nie byłam tak zadowolona z tego jak się preznetuje
Ja, kiedy chciałam schudnąć postawiłam przede wszystkim na ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Jadłam 5 posiłków dziennie, z czego 2 to było smoothie lub sok, w których przygotowaniu pomógł mi blender Bosch. Efekty widziałam już po miesiącu. Dużym problemem była dla mnie odpowiednia motywacja, ale kiedy zobaczyłam pierwsze zmiany to napędzało mnie do dalszego działania, dlatego nie można się poddawać.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie