Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna
Autor Wiadomość
opva
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Medycyna estetyczna
Też jestem zdania, że medycyna estetyczna może czasem naprawdę pomóc w wielu problemach skórnych a także w leczeniu niektórych problemów która sprawiają, że nie czujemy się dobrze w swoim ciele. Ta klinika pomogła już wielu osobom http://www.impladent-estetyczna.eu/ , posiadają bogatą oferte zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, wszystkie usługi wykonują najlepsi specjaliści. Warto zadbać o siebie by czuć się dobrze.

Moje poprzednie tematy:
14-03-2018 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Medycyna estetyczna
Ja lubię zabiegi medycyny estetycznej ale zawsze wykonuje je z umiarem. Nie ma według mnie nic złego w takim poprawianiu urody, a dla niektórych Pań to prawdziwe błogosławieństwo i forma wyleczenia kompleksów. Oczywiście trzeba się oddać w ręce dobrego specjalisty tej dziedziny. Na rynku jest sporo gabinetów medycyny estetycznej a ja od dłuższego czasu korzystam w Warszawie z usług dr Krajewskiego: http://estivance.pl/ (ma dwie lokalizacje - na Mokotowie i na Powiślu) i jestem bardzo zadowolona. I Wam mogę więc zarekomendować to sprawdzone miejsce.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2018 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Medycyna estetyczna
Teraz jest masa rożnych zabiegów. Czasem najlepiej jest skonsultować się z lekarzem i on doradzi co przy naszych oczekiwaniach może się sprawdzić. Jeżeli nie wiesz do kogo się udać ja poleca dr Kęcik z tego http://www.profeelmed.pl/ gabinetu. Myślę, że będziesz z niego zadowolona Smile

Moje poprzednie tematy:
21-03-2018 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reszek
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Medycyna estetyczna
Wiele osób decyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Blizny, rozstępy, inne problemy skórne- z tym wszystkim radzi sobie medycyna.

Moje poprzednie tematy:
    29-03-2018 18:57
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wotciarz
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 339
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Medycyna estetyczna
    Jezeli chodzi o medycyne estytyczna to czasem mozna sobie pogorszyc swoj wyglad, niestety. Warto przed podjeciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu - poczytac o nim, o jego efektach, wadach i zaletach. Jest blog o medycynie estetycznej - dostepny np tutaj - poczytajcie, warto.

    Moje poprzednie tematy:
    31-03-2018 21:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mloda.dama91
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Medycyna estetyczna
    Ja bym chciała usunąć zmarszczki!

    Moje poprzednie tematy:
      01-04-2018 00:04
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alicja930
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 999
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Medycyna estetyczna
      Są różne zabiegi, które poprawiają pewność siebie u kobiet. Jednym z takich zabiegów na pewno będzie botoks. Jest to ingerencja w naszych wygląd dość spora. Wiele osób poleca botoks wrocław za bardzo łatwe efekty, które długo się utrzymują. Sama zastanawiam się nad takiem zabiegiem. Na pewno nie będzie to łatwe przeżycie.

      Moje poprzednie tematy:
      13-04-2018 03:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Inżynier Mamoń
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 739
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Medycyna estetyczna
      Wiecie co dziewczyny, ja ostatnio postanowiłem sprawić mojej żonie niespodziankę i zamówiłem jej voucher do jednego z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w całej Warszawie. Po prostu najpierw wszedłem sobie na stronę https://www.moment.pl/medycyna-estetyczna/warszawa i tam rozeznałem się w temacie, który z gabinetów medycyny estetycznej będzie najlepszy dla mojej małżonki. No a potem kupiłem po prostu ten voucher. Świetna sprawa, że w dzisiejszych czasach można porównać sobie różne gabinety na jednej stronie internetowej.

      Moje poprzednie tematy:
      14-04-2018 01:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Petretorsad34
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Medycyna estetyczna
      A ja myślę że jednak lepiej pozostać naturalną i nie martwic się o ewentualne powikłania...


      ____________
      zakłady bukmacherskie online

      Moje poprzednie tematy:
        14-04-2018 10:54
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Majkel
        Member
        ***

        Liczba postów: 69
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: Medycyna estetyczna
        Inżynier Mamoń, widzę, że mamy podobne doświadczenia. Chociaż ja jeszcze nie kupiłem niczego, natomiast dostałem "zlecenie" od żony na prezent. Wink Generalnie sprawa wygląda tak, że moja małżonka wymyśliła sobie zabieg podnoszenia piersi za pomocą specjalnych biowchłanialnych nici. I w sumie generalnie moim zdaniem to obyłoby się bez, ale jeśli ona ma się czuć przez to piękniejsza, to jestem gotów zasponsorować. Wink Co do lekarza, to gość, z którym się kontaktowała wstępnie to Robert Kaczor (z Warszawy), podobno jeśli chodzi o kontakt z pacjentem, to bardzo w porządku, natomiast zbieram opinie na temat tego, jak takie zabiegi przebiegają, czy są w pełni bezpieczne itp. Jeśli ktoś nie wie do końca o czym mówię, to polecam stronkę http://robertkaczor.pl/ - tam jest wszystko opisane dokładniej.

        Moje poprzednie tematy:
          19-04-2018 14:20
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            MEDYCYNA ESTETYCZNA daniel4437878 13 846 12-03-2024 11:13
          Ostatni post: danosia
            Medycyna estetyczna czarneszpilki 90 37,064 06-03-2024 02:39
          Ostatni post: Areni

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS