Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubieni sportowcy / kluby
Autor Wiadomość
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #33
RE: Ulubieni sportowcy / kluby
Ulubienie sportowcy

Robert Lewandowski za piękną grę w Lechu Poznań bardzo wiele emocji dostarczała mi jego gra zarówno w lidze polskiej jak i w meczach LE.

Jakub Błaszczykowski za to , że mimo iż miał bardzo ale to bardzo ciężkie dzieciństwo przecież widział jak jego ojciec zabija swoją matkę i mimo to wszystko chłopak nie załamał się psychicznie i dalej walczył aby osiągnąć swój wcześniej wyznaczony cel czyli zostanie zawodowym piłkarzem oraz granie dla naszej reprezentacji.
Także bardzo mi podoba się to że po każdej bramce patrzy się w niebo dedykując ją w ten sposób swojej mamie oraz nigdy prze nigdy nie wstydzi się białego orła w koronie!

Mario Barwuah Balotelli dlatego że jako jedyny z Włoskiej reprezentacji płakał że przegrali nie wstydził się okazać swojej złości i wściekłości i wyładować się na oczach milionów ludzi przed telewizorami oraz tysiącami ludzi na stadionie. Druga sprawa on jest adoptowany i swoje bramki dedykował swoim rodzicom zastępczym, mamie zastępczej nawet po zakończeniu któregoś meczu w którym strzelił 2 gole podbiegł po ostatnim gwizdku sędziego i zaczął ją przytulać i dziękować za to , że jest z nim tutaj.

E" poprawianie literówek
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 22:18 przez Snorlax.)
11-07-2012 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ulubieni sportowcy / kluby - Pa1n - 20-06-2012, 14:54
RE: Ulubieni sportowcy / kluby - Snorlax - 11-07-2012 22:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS