Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ulubieni sportowcy / kluby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Każdy kto się interesuje ma takiego, nie ważne co robi, ważne że jest tym ulubionym, cała drużyna też może być
Jak można dodać skąd to się wzięło to też by było miło
Jako fan piłki nożnej od jakiś 6 lat kibicuję Chelsea (nie wiem skąd to się do końca wzięło) a piłkarzem a raczej piłkarzami Terry & Lampard no i oczywiście cały skład za nimi Big Grin
Ronaldinho GauchoSmile dla mnie to najlepszy piłkarz ever Big Grin
(19-06-2012 17:55)Błażejuu napisał(a): [ -> ]Ronaldinho GauchoSmile dla mnie to najlepszy piłkarz ever Big Grin

Tu trzeba się zgodzić, oczywiście nie zapominając o legendach z lat niepamiętnych dla sezonowców
Jaki zajebisty temat!

(19-06-2012 17:53)Szymon199 napisał(a): [ -> ]Jako fan piłki nożnej od jakiś 6 lat kibicuję Chelsea (nie wiem skąd to się do końca wzięło) a piłkarzem a raczej piłkarzami Terry & Lampard no i oczywiście cały skład za nimi Big Grin

No i +1 do reputacji poleciał w Twoją stronę ode mnie Big Grin
Chelsea oczywiście, od ponad 4 lat Real Madryt, ale nie obnoszę się z tym z powodu ostatnio powszechnego sezonowstwa Big Grin I zdecydowanie wole ten starszy Real, niż obecny Wink (Raul Gonzalez, Zidane Zinedine, Figo, Robinho..to była klasa Big Grin)

Ulubiony piłkarz? Casillas, Terry, Gonzalez, Zidane. Big Grin

+ a z polskich perełek to zdecydowanie Podolski, Piszczek, i Szczęsny.
Do Realu mam to samo, mało kto z teraźniejszych "kibiców" pamięta Raula, tego prawdziwego Ronaldo, Figo i wielu innych, tak samo z Barcą. Niestety, było wtedy tak fajnie Sad
takich osób nie można nazwać kibicami Wink Tacy ludzie to jedynie fanatycy, bądź sezonowcy.
Na szczęście ja ich pamiętam, i doceniam ich o wiele bardziej niż teraźniejszych graczy.
Oczywiście też prezentują się b. dobrze ale to już nie jest to co kiedyś.
Szkoda właśnie, że teraz rozpoczęła się taka moda na Barcelonę i Real. Bo to bardzo dobre kluby, ale niestety przez to, że jest teraz taki szał na nich to rzygać się aż chce. Mam nadzieję, że to w końcu minie.
mimo że nie przepadam za nożna, to jestem całym sercem z widzewem Tongue nie dla szpanu tylko dlatego że znajomoi grają Smile
Górnik Zabrze hmmm dlaczego??
Wspaniali kibice piękne melanże te wszystkie nocne wojaże i powroty nad ranem to jest coś co kocham jedyne czego mi brakuje to niestety wyników ale nie jeździ się dla pieniędzy i dla sławy lecz dla klubu!

A ulubiony piłkarz to:
A bo ja wiem chyba nie ma
Od 10 lat z AC Milan Smile Co do piłkarzy to oczywiście zawodnicy którzy wystąpili bądź występują w jego barwach. Przede wszystkim Andrea Pirlo , Clarence Seedorf i Marcos Evangelista de Moraes czyli CafuSmile A i Gennaro Gattuso za lwie serce Big Grin
(19-06-2012 20:27)Demolition Man napisał(a): [ -> ]Od 10 lat z AC Milan Smile Co do piłkarzy to oczywiście zawodnicy którzy wystąpili bądź występują w jego barwach. Przede wszystkim Andrea Pirlo , Clarence Seedorf i Marcos Evangelista de Moraes czyli CafuSmile A i Gennaro Gattuso za lwie serce Big Grin

O jaa, Seedorf i Pirlo + Gattuso, kto nie chciałby mieć takiego środka pola
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie