Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Własny biznes
Ja dopiero startuję z własnym biurem i jestem w trakcie urządzania. Ostatnio odwiedziłam sklep tu
https://lobbysklep.pl/ Gdzie jest bardzo duży wybór elegncki i funkcjonalnych mebli metalowych. Wybrałam na razie szafę kartetekową i szafę ubraniową. Zaoszczędziłam, bo akurat trafiłam na promocyjne ceny.

Moje poprzednie tematy:
01-02-2022 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #152
RE: Własny biznes
Warto również pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu parkingowym, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam https://taab.pl/ . Znajdziecie tutaj porządne akcesoria, które wyróżniają się wysoką jakością i dobrą ceną

Moje poprzednie tematy:
01-02-2022 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,475
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #153
RE: Własny biznes
Prowadzicie swoje działalności? To na pewno duże poświęcenie, które wymaga też odwagi. Zgada się?


________________________
dystrybutory do wody Ostrzeszów

Moje poprzednie tematy:
09-02-2022 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayek
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #154
RE: Własny biznes
Jednym z pomysłów na własny biznes może być otwarcie własnego sklepu internetowego. Oczywiście wymaga to odpowiedniego przygotowania i przede wszystkim stworzenia strony obsługi sklepu. Jeśli nie wiecie jak samodzielnie wykonać stronę internetową sklepu to zerknijcie tu https://www.centuria.pl/. Tu znajdziecie ofertę firmy Centuria, która przygotowuje strony sklepów internetowych na platformie magento.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2022 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #155
RE: Własny biznes
Nie wiem, jak można prowadzić biznes nieodpowiedzialnie, nie próbując nawet pomagać pracownikom odpowiednim wyposażeniem. Chodzi mi o to, że owszem, takie elektryczne wózki widłowe sporo kosztują, ale dzięki nim pracownicy są efektywniejsi. Nie muszą się tak męczyć podczas przewożenia materiałów, czy towarów, a to przecież ważne. Na pewno ja tak sobie uważam, a Wy?

Moje poprzednie tematy:
20-02-2022 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #156
RE: Własny biznes
Moim zdaniem świetną opcją jest generowanie leadów . Sama zdecydowałam się na takie rozwiązanie i powiem wam, że okazało się dla mnie bardzo korzystne, więc warto na nie postawić

25-02-2022 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
endriu15
Member
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #157
RE: Własny biznes
We własnym biznesie trzeba myśleć o wszystkim. Trzeba zadbać o odpowiednie biuro, o to, aby było właściwie umeblowane, przygotowane, bo to bardzo ważne. Nasze biuro to doskonała wizytówka dla klienta, jesteśmy oceniani przez pryzmat tego, jak wygląda nasza siedziba. Dlatego tak ważna jest przede wszystkim czystość, więc stawiać trzeba na doskonałe środki. Zastanawiasz się gdzie kupić vogit? Np. tutaj https://voigt.pl/profesjonalne-srodki-ut...-czystosci Zakupy internetowe to bardzo wygodne rozwiązanie.

Moje poprzednie tematy:
    26-02-2022 13:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mela12
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 325
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #158
    RE: Własny biznes
    Jako bizneswoman, nie mogę sobie pozwolić na straty, ale również muszę sprawdzić, jakie mam opcje inwestycyjne. I tak nowa europa fundusz mnie wstępnie zainteresował Czy Wy uważacie, że to jest dobry sposób na pomnażanie swoich funduszy? A może jednak warto inaczej do tego podejść?

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2022 11:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emma
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 970
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #159
    RE: Własny biznes
    Telefony konferencyjne i sprzęt audiowizualny najlepszej jakości, to wyposażenie biura, które jest niezbędne Smile
    Jeśli poszukujecie najlepszej jakości urządzeń, to polecam ofertę firmy https://voiceplanet.pl/ Smile
    Mają bardzo duży wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach Smile
    Z Voiceplanet, każde biuro będzie nowoczesną firmą Smile

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2022 11:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #160
    RE: Własny biznes
    Dla mnie otworzenie spa trochę zajęło, ale wszystko się udało i nie żałuję tej decyzji. Jeśli także zastanawiacie się nad swoim salonem, to myślę, że producent https://www.monduniq.pl/pl wam się przyda mają solidny sprzęt do salonu jak i linie kosmetyczną.

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2022 20:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pomysł na biznes - bar sushi? karlow 35 13,449 03-03-2024 23:29
    Ostatni post: alicja930
      Własny sklep internetowy Maylena 9 961 01-03-2024 19:47
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS