Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dermatolog
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Dermatolog
Szukam sprawdzonego dermatologa w Toruniu. Czy ktoś może ktoś leczył się u jakiegoś lekarza tej specjalności ? Znalazłam kilku lekarzy http://kcp.pl/lekarz/dermatolog/torun/ , ale kompletnie nie wiem do kogo pójśćSad

Moje poprzednie tematy:
23-08-2015 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalka
Senior Member
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dermatolog
Ja niestety znam tylko dermatologa Budzicz Kraków, ale jeżeli zależy Ci na fachowej opiece, zawsze możesz postawić przecież na inne miasto.

Moje poprzednie tematy:
    03-09-2015 09:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Dermatolog
    Faktycznie znaleźć dobrego dermatologa to ważna sprawa. Szczególnie jeśli ma się poważne problemy z cerą. Ja takie mam i chcę pójść tu http://www.evi-med.pl/oferta-dla-pacjenta/dermatolog/ bo słyszałam że bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta.

    Moje poprzednie tematy:
    01-10-2015 14:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Dermatolog
    Dobry dermatolog to połowa sukcesu w leczeniu. Do tego jeszcze potrzebne jest dobre nastawienie, dlatego coraz więcej mówi się teraz o psychodermatologii Febumed, która łączy w sobie terapię i leczenie. To ważne w przypadku chorób skóry.

    Moje poprzednie tematy:
      14-10-2015 14:50
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Dermatolog
      Jeśli z kolei ktoś z Was potrzebowałby namiary na sprawdzonego dermatologa działającego na terenie Warszawy, to polecam poradnię na ul. Rostworowskiego 30 C, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.derm-est.pl/. Jak widać leczone są tam najróżniejsze schorzenia skórne, takie jak łuszczyca, trądzik czy też AZS.

      Moje poprzednie tematy:
      22-02-2021 15:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Olaprima
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 286
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 2
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Dermatolog
      Czy ktoś z Was wie może jak przebiega łuszczyca ? Obawiam się, że mojego męża dopadła ta dolegliwość i chcielibyśmy wszystko o niej wiedzieć. Nawet dowiedziałam się, że jest za nią odpowiedzialny specjalny gen w organizmie. Trzeba byłoby sprawdzić to u lekarza, bo w męża rodzinie chyba ktoś już chorował na łuszczycę.

      Moje poprzednie tematy:
      28-02-2021 18:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Olaprima
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 286
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 2
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Dermatolog
      Leczyłam się u kilku specjalistów ale niestety mimo leków recepturowych wciąż cierpię na łuszczycę. Słyszałam, że jeszcze Magnipsor – siła naturalnych składników może mi ewentualnie pomóc. Preparat podobno świetnie łagodzi dolegliwości skórne i jest w postaci maści. Zawiera same naturalne i zbawienne składniki.

      28-02-2021 21:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tralinka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 497
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Dermatolog
      Mam łuszczycę od kilku lat i wiem, że najtrudniejsze są początki. Sprawdzenie co działa na skórę, co jej szkodzi, co warto wyłączyć z diety. Jeśli mowa o polecanych kosmetykach to te mają bardzo dobre opinie https://www.centrumluszczycy.pl/product-...50-ml.html . Są to produkty belgijskiej marki, zdecydowanie warte swojej ceny.

      Moje poprzednie tematy:
      09-12-2021 20:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fatyka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,293
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Dermatolog
      W leczeniu łuszczycy bardzo ważne jest by trafić na dobry i sprawdzony preparat. U mnie doskonale sprawdził się krem, który kupiłam w https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Dzięki niemu szybko pozbyłam się nadmiernego swędzenia skóry jak i pieczenia. Przyniósł mi naprawdę wielką ulgę i co ważne nawilżył moją skórę

      Moje poprzednie tematy:
      12-12-2021 21:31
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Krzysianowski
      Member
      ***

      Liczba postów: 147
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Dermatolog
      Dla osób poszukujących dermatologa w Katowicach polecam Centrum Medyczne POST MEDICAL. Mam okazję korzystać z ich usług okazjonalnie - zarówno dermatologa, jak i alergologa. Jestem zadowolony z leczenia i podejścia do pacjenta. Ceny mają na konkurencyjnym poziomie i - co dla mnie istotne - lokalizacja gabinetów jest w idealnym położeniu. Co prawda znajdują się w Rudzie Śląskiej, ale to kwestia kilkunastu minut i jestem na miejscu.

      Moje poprzednie tematy:
      24-12-2021 12:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS