Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki
Autor Wiadomość
igaa90
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Kosmetyki
Kosmetyki z wyższej półki często mają niewiele lepsze właściwości od tych znacznie tańszych, także na ogół nie ma sensu przepłacać. Tanie, dobrej jakości kosmetyki ma choćby Sklep Tiande - warto przetestować.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2018 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Kosmetyki
A moim zdaniem te lepsze kosmetyki różnią się od tych tańszych. Nie tylko jakością przy użytkowaniu, ale również składem. Niektóre z tych tanich kosmetyków może być szkodliwa. Ja zdecydowanie wolę kupować produkt marki Golden Rose, ponieważ są rewelacyjne. Ładnie idzie nimi wykonać makijaż. A, żeby utrwali swój makijaż można nawet teraz zastosować utrwalacz http://goldenrose.pl/produkty/make-up-fi...-rose.html który właśnie planuję zakupić.

Moje poprzednie tematy:
21-07-2018 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Kosmetyki
Ja własnnie znalazłam nową markę na naszym rynku Sosu. Mają bardzo ciekawe propozycje kosmetyków i też mam zamiar je sprawdzić. Zacznę od paltety cieni do oczu. Jest to zestaw 12 kolorów. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Mam nadzieję ze będę zadowolona, bo cena przyzwoita.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2018 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #44
RE: Kosmetyki
Cześć dziewczyny, szukam kremu do twarzy intensywnie nawilżającego. Nie chodzi mi o to aby był tłusty, tylko mocno nawilżający. Mam okropnie suchą skórę, na twarzy mi się ściąga. Co do kremu mogę wydać więcej złotych jak jest dość wydajny. Koleżanka poleciła mi krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica . Czy ktoś może używa tego kremu ? Jaki jest waszym zdaniem ?

Moje poprzednie tematy:
01-08-2018 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
febel
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Kosmetyki
Cześć, ostatnio mam problem z nadmierną potliwością? Znacie może jakieś dobre kosmetyki które mogą mi na to pomóc? Na https://nadmiernapotliwosc.warszawa.pl/ ostatnio widziałem, że są też na to odpowiednie terapie, jeżeli kosmetyki nie pomogą to chyba się na taką zapiszę. Myślicie, że to dobry pomysl?

Moje poprzednie tematy:
    03-08-2018 16:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Kosmetyki
    Wypadające włosy były moim koszmarem i postanowiłam poszukać jakiś odżywek fryzjerskich, nie było to łatwe aż do momentu gdy natknęłam się na stronę http://hugus.pl/kosmetyki-fryzjerskie/ dzięki której zakupiłam jeden z najlepszych kosmetyków jaki miałam

    Moje poprzednie tematy:
    05-08-2018 12:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AnnaSobot
    Member
    ***

    Liczba postów: 85
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Kosmetyki
    Prowadząc salon kosmetyczny bardzo dużą uwagę zwracam na jakość używanych przeze mnie kosmetyków i akcesoriów. Wybierając produkty do stylizacji rzęs zawsze sprawdzam ofertę sklepu internetowego Beautylashes.pl. Ostatnio kupiłam tam świetny cleaner do rzęs o zapachu truskawki. Produkty tej marki możecie zobaczyć tutaj: https://beautylashes.pl/produkty-plynne

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2018 16:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Timix
    Member
    ***

    Liczba postów: 77
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Kosmetyki
    Odwiedź sobie jeszcze rossmann zanim coś wybierzesz, bo teraz mają sporo nowości. Na gazetkonosz.pl jest ich nowa gazetka promocyjna to też w przejrzyj to i porównaj z cenami, które widziałaś o konkurencji. W ten sposób kupisz to, czego potrzebujesz no i zaoszczędzisz.

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2018 16:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,072
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Kosmetyki
    W tej drogerii jest w sumie niewiele kosmetyków naturalnych, robię w niej oczywiście zakupy ale naturalne kosmetyki kupuje tylko w drogerii internetowej bo tak łatwiej, a na temat naturalnych dobrej jakości kosmetyków możesz poczytać też na tym blogu https://www.ekodrogeria.pl/blog , jest tam bardzo dużo ciekawych rzeczy na różne tematy kosmetyczne

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2018 18:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Kosmetyki
    Jeśli masz kręcone włosy i szukasz jakiegoś produktu, który je utrwali zobacz na stronie http://kobiecylajf.pl/id1035,pianka-do-w...kreconych/ jest to coś fajnego i ciekawego co na pewno wpadnie ci w oko

    Moje poprzednie tematy:
    14-08-2018 17:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie kosmetyki?? darianna 43 26,722 25-04-2024 19:31
    Ostatni post: fromja
      Kosmetyki - opinie? nina18 53 13,763 14-03-2024 12:53
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS