Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #761
RE: Własna firma
Wynajem wózków widłowych to świetne rozwiązanie dla wielu firm. Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie Cię to kosztować, to polecam skorzystać z kalkulatora wynajmu na tej stronie: https://get-a-truck.pl/kalkulator-wynajmu/ Dzięki niemu szybko i łatwo oszacujesz koszty.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2023 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #762
RE: Własna firma
Witam! Chciałbym polecić Wam artykuł z bloga, który opisuje co to jest stacja wodorowa. Autor tekstu dokładnie tłumaczy, jak działają te stacje i jakie mają znaczenie dla przyszłości energetyki. Przeczytałem go niedawno i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Wodór ma potencjał, aby stać się jednym z kluczowych paliw w najbliższych latach, więc warto być na bieżąco z tym tematem. Zerknijcie na ten artykuł, na pewno Was zainteresuje. Co o tym sądzicie? link: https://neografix.pl/co-to-jest-stacja-wodorowa/

Moje poprzednie tematy:
25-08-2023 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #763
RE: Własna firma
Wiesz co, z tego co wiem, firma mkkolibri oferuje wysokiej jakości farby do tworzyw sztucznych i są doskonałym wyborem dla producentów przemysłowych. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferują, odwiedzając ich stronę internetową. Są świetnymi ekspertami w tej branży.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2023 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #764
RE: Własna firma
Czy ktoś z was korzysta z usług faktoringu niepełnego? Jeżeli tak, to czy macie do polecenia jakąś sprawdzoną firmę? Powiem wam szczerze, że mnie zaciekawiła oferta AFORTI Factor. Niemniej jednak, chciałabym również poznać waszą opinię na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2023 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #765
RE: Własna firma
Generalnie to ja miałbym pytanie odnośnie oferty biura https://tlumacz-angielski.rybnik.pl/tlum...wej-slask/ ponieważ potrzebne mi jest tłumaczenie na angielski umowy handlowej, a niestety sam nie posiadam takich umiejętności i wiedzy. Warto skorzystać?

Moje poprzednie tematy:
29-08-2023 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #766
RE: Własna firma
Prowadząc własny biznes każdy z nas chce zarobić jak najwięcej. Właśnie dlatego należy poszukać rozwiązań, które sprawią, że nasze zyski się zwiększą. Na pewno warto obsługiwać karty flotowe. Obecnie wielu przedsiębiorców inwestuje w tego typu rozwiązanie. Mogą w ten sposób kontrolować wydatki swoich pracowników. Przemyślcie koniecznie tego typu opcję. Wystarczy zainwestować w odpowiedni terminal.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2023 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #767
RE: Własna firma
Zastanawiasz się, jakie oprogramowanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu? GECOS oferuje szeroką gamę produktów, które pomogą Ci w zarządzaniu firmą. Poznaj ich ofertę produktów na https://gecos.pl/produkty/

30-08-2023 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #768
RE: Własna firma
Ja to sobie po prostu sprawdzam, jak robić odpowiednie kroki i na pewno można sobie powiedzieć, że ważnym elementem będzie dla mnie sprawdzenie, jak wygląda rekompensata za koszty odzyskiwania należności . Może dzięki temu podźwignę mój biznes? W końcu to spora suma na to poleciała.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2023 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #769
RE: Własna firma
Warto motywować w sposób odpowiedni pracowników do pracy. Należy doceniać to, co robią dla firmy. Na pewno ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są różnego rodzaju upominki dla pracowników. Tutaj https://betterworkplace.pl/oferta/prezen...acownikow/ można je zamówić. Mają tam wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych okazji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

31-08-2023 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #770
RE: Własna firma
Koniecznie zajrzyjcie na stronę HotLead gdzie znajdziecie niesamowicie interesujący artykuł opisujący różnice pomiędzy modelem sprzedaży b2b a b2c. Poza tym artykułem jest tam wiele innych które znacząco wzbogaca Waszą wiedzę. Ta strona jest rewelacyjna.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2023 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własna firma Guwen 64 11,174 Wczoraj 11:21
Ostatni post: dajuber
  Własna firma halka 51 15,121 25-04-2024 15:49
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS